מה חדש?

אצלנו ב- TriEnglish משהו תמיד מתחדש. הנה רק מעט מהדברים...

פרוייקט ייחודי לקבוצות מנהלים מטעם רשות המיסים

לאחרונה סיימנו פרויקט ייחודי ומוצלח עם רשות המיסים. הפרויקט עסק בלימוד מיומנויות אנגלית עסקית עם מיקוד מיקוד בשפה מקצועית הקשורה למיסים כמו גם בשפה לניהול פגישות והעברת מצגות וכן בקריאה ודיון במאמרים אקדמיים. המשתתפים, כולם מנהלים ואנשי מפתח מקצועיים ברשות המיסים, חולקו לשלוש קבוצות לפי רמת האנגלית שלהם. הקבוצות הורכבו מעשרה משתתפים לכל היותר על מנת לאפשר לכל לומד לתרגל ולהציג סוגיות מקצועיות וכן מאמרים אקדמיים. השיעורים התנהלו באווירה ידידותית אך מאתגרת בשילוב סוגים שונים של פעילויות וסימולציות. למשתתפי התכנית לא רק שהייתה מוטיבציה רבה, אלא שהם היו גם סקרנים ולהוטים לקחת חלק בפעילויות הדיבור והכתיבה הרבות לאורך הקורס. גישה חיובית זו, משותפת לכל הלומדים, תרמה להשגת יעדי הפרויקט, לרבות שיפור השפה המקצועית המדוברת והכתובה של המשתתפים, הגברת האפקטיביות של התקשורת שלהם בזירה הגלובלית וכן שיפור יכולתם להבין, לתאר ולדון בנושאים מקצועיים ואקדמיים. בנוסף לאפקטיביות שלה, תוכנית זו הייתה הזדמנות ייחודית עבורנו לפגוש וללמד קבוצה של מנהלים מרשות המיסים, שכולם רציניים וחרוצים, כמו גם ידידותיים ופתוחים.

אימון אישי באנגלית עסקית למשתתפי התכנית למנהיגות של מכון מנדל -

העבודה של TriEnglish עם בכירים מהתוכנית של מכון מנדל למנהיגות מתגמלת ומעניינת במיוחד עבור מאמני השפה שלנו. המשתתפים בתוכנית למנהיגות הם אנשי מקצוע מוכשרים בזירות חינוכיות וחברתיות מגוונות ברחבי הארץ, אשר התקבלו לתוכנית לאחר תהליך מיון ארוך וסלקטיבי. העשרה ושיפור מיומנויות אנגלית עסקית שלהם היא צעד הכרחי בסולם שלהם לקראת הגשמת יעדים אישיים ומקצועיים. המשתתפים, שמנהיגים מערכות חינוכיות וחברתיות בישראל, לומדים אנגלית עסקית במשך החצי שנה האחרונה עם מאמני השפה הבכירים שלנו באמצעות פלטפורמת הזום. המיקוד בקורסים הפרטניים שלהם הוא על שיפור כישורי התקשורת העסקית באנגלית, בין אם זה באמצעות כתיבת אי-מיילים או מפגשים פנים-אל-פנים ומפגשי זום עם פילנתרופים, קרנות לגיוס משאבים ומנהיגי הקהילה היהודית מרחבי העולם. אנו מאמנים אותם להגשים את הייעד שלהם על ידי העשרת אוצר מילים עסקי ומקצועי, הצגת פרזנטציות בצורה יעילה ומשכנעת יותר, שימוש בשפה שוטפת בפגישות ותרגול של שלל מיומנויות התקשורת הגלובלית, שהופכות את האינטראקציה שלהם עם ממשקים בינלאומיים ליעילים ומוצלחים יותר.

לימוד אנגלית עסקית באמצעות סקייפ או טלפון -

מבצע חדש על לימוד באמצעות סקייפ או טלפון, ללומדים ברמה בינונית ומעלה המעדיפים ללמוד מהמשרד שלהם או מביתם, או במהלך נסיעה אל וממקום העבודה. תוכנית זו מתמקדת בשיפור כישורי התקשורת באנגלית באמצעות הדמיה של אינטראקציות יומיומיות עם דוברי אנגלית, כל זאת עם מאמנת שפה בכירה וקבועה לכל התוכנית. המפגשים מתמקדים בשיפור רמת הדיבור, השטף והביטחון, וכן בשיפור היכולת להעביר מסר עסקי רהוט וברור, הן בדיבור והן בכתיבה (האחרון במקרה של שיעור סקייפ בלבד, כמובן שלא בזמן נהיגה :-)). בנוסף, הלקוח מעשיר ומרחיב את אוצר המילים העסקי, המקצועי והיומיומי שלו. שיפור מיומנויות התקשורת העסקית באנגלית מביא לאפקטיביות גבוהה יותר ומייצר הזדמנות להבעה ולהשפעה בזירת העסקים הגלובאלית.

למידע נוסף והרשמה לימוד אנגלית עסקית באמצעות סקייפ או טלפון

איך לצלוח ראיון עבודה באנגלית -

תכנית הכנה לראיון עבודה הפכה פופולארית בקרב לקוחותינו והיא נבחרת כאשר הלקוח מבקש להתכונן לראיון למשרה מקומית שמתקיים מול מנהל דובר אנגלית או כשמתמודדים לתפקיד עולמי הדורש יכולות אנגלית חזקות. מאמני שפה מתחום משאבי האנוש עובדים עם הלקוחות שלנו כדי לבנות ולחזק את הביטחון לו הם זקוקים ע"מ לצלוח את התהליך. השרות ניתן לעיתים מהיום-להיום, ad-hoc, ושם דגש על דרכים יעילות לענות על שאלות מאתגרות, הצגת תוכן CV וניסיון בעבודה תוך תקינות פוליטית ושימוש מודע במיומנויות תקשורת בין-תרבותיות, הצגת חזקות וחולשות מקצועיות, שימוש יעיל בשפת גוף, וכמובן, כיוונון עדין של אוצר מילים ודקדוק. פגישה או שתיים בדרך כלל ממקסמת את הסיכויים להצליח לשדר את המסר באנגלית בצורה מיטבית.

למידע נוסף והרשמה לשירות הכנה לראיון עבודה באנגלית

תכניות ייחודיות מטעם הג'וינט הישראלי -

הכנת נציגים ממשרדים ממשלתיים במסגרת תכניות מיוחדות מטעם הסוכנות היהודית הן זכות גדולה עבורנו. בסיבוב הנוכחי של קורסים קבוצתיים באנגלית במסגרת התוכניות "מובילים דיגיטלים" ו-"רואים רחוק", אנו מתמקדים בשילוב של ביטויים באנגלית בשיחות חולין ובשיחות עסקיות מקצועיות, הצגת נתונים ומידע בפני קהל בינלאומי, וכן בתרגול של דיונים וויכוחים מדומים, שמציגים את עמדות העבודה של משתתפי הקורס בפני עמיתים איתם יפגשו במהלך הביקורים הקרובים שלהם הן בלונדון והן באוניברסיטת הרווארד שבארה"ב. במסגרת הקורסים, כל משתתף מוביל דיון קבוצתי על מאמר רלוונטי לתחום התמחותו, מה שמאפשר למשתתפים לתרגל את מיומנויות הדיון שלהם באנגלית, לשפר את אוצר המילים המקצועי ולתקן טעויות דקדוק שכיחות, ובוא בעת, ללמוד ולתרגל שימוש בקודים של התנהגות מקצועית ותקשורת בין תרבותית.

למידע נוסף והרשמה לקורס אנגלית עסקית במסגרת קבוצתית

קורסי אנגלית עסקית קבוצתיים באינטל ירושלים -

קורסי אנגלית עסקית-מקצועית באינטל הם תמיד תובעניים מכיוון שהם כוללים מטרות ספציפיות לכל משתתף. רוב עובדי אינטל מבצעים את עבודתם היומיומית באנגלית ולכן יש להם צורך בשיפור השפה העסקית, הן המדוברת והן הכתובה. מכיוון שהבנה של תקשורת בין-תרבותית הולכת יד ביד עם עבודה בחברה גלובלית כמו אינטל, מיומנויות אלה מתחדדות ומשתפרות ע"י תרגול של שיחות יומיות אותנטיות, שכתוב של מיילים, תרגול מצגות וכן ע"י סימולציות של פגישות ושיחות ועידה – כל זאת בהנחיית מאמנת השפה המקצועית שלנו, שמובילה את הפרויקט.

למידע נוסף והרשמה לקורס אנגלית עסקית במסגרת קבוצתית

Negotiating in English - הכשרה למשא ומתן בין תרבותי -

שיתוף פעולה של TriEnglish עם עו"ד ומומחית עולמית למשא ומתן, גב' ונסה סיימן: תוכנית הכשרה ייחודית המשלבת מומחיות משא ומתן לצד מומחיות בשפה האנגלית. ההכשרה מתמקדת בתכנון, הכנה וניהול משא ומתן בזירה הגלובאלית תוך הקפדה על שימוש באנגלית עסקית ברמה הגבוהה ביותר. סביבת העבודה כיום מאופיינת בדינאמיות, מורכבות עסקית, ריבוי שחקנים ואינטרסים ארגוניים; כל אלו יוצרים אתגרים עסקיים וניהוליים מרובים. ההכשרה מעניקה כלים להתמודדות עם מורכבות עסקית זו לצד עקרונות לתקשורת אפקטיבית באנגלית עסקית.

לפרטים נוספים ולהזמנת הכשרה למשא ומתן בין-תרבותי

סדנת מצגות מקיפה בחברת הזרע סידס -

כחברה גלובאלית מובילה בתחומה, עם סניפים ברחבי העולם, מציעה הזרע סידס סדנת מצגות לדרג הניהולי מכל המחלקות בארגון. היקף הסדנה שבעה מפגשים, במהלכם לומדים המשתתפים ידע תיאורטי רב לגבי תכנון, בנייה והעברת פרזנטציות מקצועיות, תוך שילוב עזרים ויזואלים ושימוש מודע ומקדם בשפת גוף. בנוסף, מתבקש כל מנהל להכין ולהעביר שתי מצגות – אחת רשמית תוך שימוש בשקופיות PowerPoint, והשנייה כסיור מודרך במחלקה הרלבנטית: במפעל האריזה, במעבדה, בחממה ואפילו בשדה הפתוח. הקורס מאפשר לכל המשתתפים ללמוד את המיומנויות הנדרשות וכן להפנימן ולתרגלן הלכה למעשה. מומלץ וחשוב לכל ארגון הפועל בזירה הבינלאומית.

למידע נוסף והזמנת סדנה להכנת מצגות באנגלית

הרצאה בנושא הבדלים בין תרבותיים בכנסת ישראל -

הרצאה מרתקת הועברה במשכן הכנסת על ידי אפרת ויפעת, מומחיות לתקשורת בין-תרבותית. ההרצאה עסקה בהבדלים בין מזרח ומערב והועברה בפני מדריכים של מרכז המבקרים וצוות ההדרכה של הכנסת. המפגש התמקד, בין היתר, בצורך בפתיחות וסובלנות כלפיי האחר, ובהיכרות עם ערכים ומנהגים שונים ברחבי העולם, וזאת על מנת להבין ולכבד אורחים מכל העולם המבקרים במשכן הכנסת. אפרת שחזרה לארץ לאחר 22 שנים בטוקיו, ויפעת שלמדה ועבדה בארה"ב במשך שנים רבות, שילבו הומור בצד תכנים מעמיקים מתוך עולם הידע והנסיון הרב של שתיהן.

למידע נוסף והזמנת הרצאה בתקשורת בין-תרבותית בעולם גלובאלי

אימון אישי וקבוצתי לבוגרי מכון מנדל למנהיגות -

כמנהיגים בתחומי החינוך והחברה, רבים מבוגרי מכון מנדל עובדים מול גורמים בינלאומיים ונדרשים לא אחת להציג את חזונם ופועלם בתחומי החינוך והחברה בשפה האנגלית. בשאיפה להתנהל מתוך תחושה של בטחון עצמי ויכולת הבעה, שאיננה נופלת מיכולתם בשפה העברית, נפתח לאחרונה קורס אנגלית לקבוצת בוגרים. התכנים בקורס כוללים: הצגת חזון, בניית שותפויות בין תרבותיות, כתיבה וקריאה של חומרים מקצועיים, ניהול דיאלוג עם תורמים ושותפים, וכן יצירת דיאלוג בין-אישי ובין-תרבותי ובניית שותפויות. הלימודים מתקיימים תוך דגש על השתתפות פעילה ועל למידת עמיתים. כל מפגש ניפתח בהצגת החזון האישי של אחד המשתתפים, אשר מהווה בסיס לדיון וללמידה. כמו כן, מתקיימים תרגילים וסימולציות שמטרתם לאפשר התנסות מעשית, שיתוף ידע ולמידה הדדית.

למידע נוסף אודות מסלול לארגונים, חברות ומפעלים

שירות שעות פתחות באנגלית עסקית למנהלי חברת סיבוס -

חברת סיבוס מוכרת לרבים כספקית של ארוחות עסקיות ברחבי הארץ. בשל רכישתה ע"י חברה רב-לאומית, התעורר בסיבוס הצורך המיידי בשיפור רמת האנגלית של מנהלי החברה. בשל כך רכשה סיבוס את שירות התמיכה והליווי השוטף שלנו, שידוע גם כ- English Happy Hour. פעמיים בשבוע, בימים קבועים, מורה בכירה מגיעה למשרדי החברה ונפגשת באופן פרטני עם כל מנהל. המפגשים נותנים מענה ארוך-טווח בכך שהמורה עובדת עם הלקוחות על למידה ושיפור הדיבור, הכתיבה וכישורי התקשורת העסקית באופן כללי. כמו כן, השירות נותן גם מענה ad-hoc לכל צורך מיידי שמתעורר אצל הלומדים, כגון הכנה למצגת או כתיבת מייל חשוב באנגלית.

לפרטים נוספים והרשמה שירות שעות פתוחות באנגלית עסקית

הרצאה על הבדלים בין-תרבותיים בחברת dbMotion -

מה עושים כאשר חברה אמריקאית קונה חברה ישראלית ומתחיל שיתוף פעולה יומיומי בין הצוותים השונים? איך מגשרים על פערי השפה והתרבות? איך בכלל מזהים פערים אלו? ומה ההשפעה שלהם על הצלחת שיתוף הפעולה? על שאלות אלו ואחרות ענתה הרצאה מרתקת שהועברה בפני כל מנהלי ועובדי חברת dbMotion בעומר.

לפרטים נוספים והזמנה הרצאה בתקשורת בין-תרבותית בעולם גלובלי

סדרת סדנאות בקסלמן פתרונות וניהול סיכונים -

חברת קסלמן פתרונות וניהול סיכומים רכשה סדרה של 7 סדנאות ייחודיות לכלל העובדים והמנהלים. הסדנאות כוללות מגוון נושאים הקשורים לפיתוח מיומנויות תקשורת עסקית באנגלית כגון: בניית מצגות והעברתן לקבל דובר אנגלית, דקדוק שימושי לדיבור ולכתיבה עסקית, תכתובת עסקית באנגלית (עם דגש על כתיבת e-mails), תקשורת בין תרבותית בעסקים בינלאומיים ומיומנויות חברתיות בהקשר העסקי. הסדרה פותחה לאחר היכרות מעמיקה עם החברה וצרכיה בתחום האנגלית העסקית והותאמה למסגרת השעות העומדת לרשות העובדים וההנהלה. המטרה העיקרית של תוכנית לימוד זו לאפשר לצוות, הכולל יועצים מתחומים שונים, לעבוד בביטחון מרבי עם החברות הבינלאומיות הרבות להן היא נותנת את שירותי הייעוץ.

למידע אודות סדרה מצוינת של סדנאות, הכשרות והרצאות באנגלית עסקית

סרטון הסברה על חברת טרייאינגליש -

בצפייה קצרה של כארבע דקות סוקר סרטון ההסברה את פעילותה והשירותים שמציעה חברת טרייאינגליש. זוהי הזדמנות לקהל לקוחותינו להכיר נציגים מצוות המורים האיכותי והמקצועי שלנו, לקבל הצצה ולחוש את האווירה המאתגרת והנעימה של שיעורי האנגלית שלנו, וכן לראות ולשמוע המלצות ממספר לקוחות מרוצים.

לצפייה בסרטון ההסברה TriEnglish – אנגלית עסקית

סל שירותי אנגלית עסקית בחברת הזרע ג'נטיקס -

בעקבות מיזוג של חברת הזרע ג'נטיקס עם חברה הולנדית, נולד הצורך לשיפור משמעותי של רמת האנגלית של כלל עובדי החברה. בעקבות כך, רוכשת הזרע ג'נטיקס מגוון קורסים ושירותי שפה במהלך השנים האחרונות, כולל קורסים קבוצתיים, קורסים אישיים למנהלי דרג ביניים, וכן שירות התמיכה השוטפת – English Happy Hour – הנותן מענה לצרכים שוטפים בארגון, ומחולל מהפך ביכולות התקשורת עם קולגות ולקוחות מחו"ל.

למידע נוסף אנגלית עסקית – קורסים וסדנאות

שיתוף פעולה עם Gold-Applications -

TriEnglish החלה בשיתוף פעולה ייחודי עם חברת Gold-Applications המתמחה בפיתוח אפליקציות Mobile לאייפון ואנדרואיד ומפעילה גם חממה טכנולוגית. Gold-Applications זיהתה את הצורך לצייד את העובדים והלומדים אצלה במיומנויות של אנגלית עסקית, והחלה לשלב קורס אנגלית עסקית כחלק אינטגראלי מתוכנית הלימודים. מיומנויות כגון הצגת תוכנית עסקית למשקיעים, השתתפות פעילה בפגישות ובמו"מ, היכרות עם התרבות העסקית בזירת העסקים הבינלאומית – כל אלו נלמדים ומתורגלים על מנת להעצים את הסטודנטים לקראת השתלבותם המוצלחת בעולם המובייל והאפליקציות הגלובאלי.

למידע נוסף אודות אנגלית עסקית – קורסים וסדנאות

שירות שעות פתוחות וקורסים אישיים בחברת Microsemi -

מזה כמה שנים מועברים קורסים אישיים למגוון עובדי חברת מייקרוסמי. כמו כן, אנו מפעילים במייקרוסמי את שירות "שעות פתוחות" – שירות תמיכה על בסיס שבועי קבוע לכלל העובדים והמנהלים בחברה. שירות השעות הפתוחות, שנותן כלים יישומיים להתנהלות יומיומית באנגלית, הפך לחלק בלתי-נפרד מהעבודה השוטפת בחברה ונוחל הצלחה רבה.

לפרטים נוספים והרשמה שירות שעות פתוחות באנגלית עסקית

תוכניות אישיות למנהלים בחברות היי-טק -

בשנים האחרונות הולכת וגוברת הדרישה לתוכניות אימון אישיות למנהלים בחברות היי-טק. אנו עובדים בשיתוף פעולה פורה עם חברות היי-טק מובילות ובונים עבור מנהליהם תוכניות פרטניות הנתפרות לכל לומד בהתאם לרמתו, קצב וסגנון הלמידה המועדף ומשלבים דגשים עסקיים ומקצועיים ייחודיים לכל לקוח. מכיוון שכל מנהל מתמודד עם תחומי אחריות שונים לגמרי, כך גם כל קורס עם "הטעם" האישי שלו. בעוד הקורסים כולם מכסים קשת רחבה של תכנים, המשותף לכולם הוא הדגש על אנגלית עסקית המותאמת לכל מנהל. המטרה שלנו היא לאפשר תקשורת אפקטיבית ושוטפת למובילים בחברה העובדים מול חברות-בת בחו"ל ולקוחות בינלאומיים.

למידע נוסף והרשמה לשירות ליווי שבועי באנגלית עסקית לבכירים בארגון

הכשרה בכתיבה עסקית באנגלית עם דגש על תכתובת במייל -

סדרת סדנאות אפקטיביות בכתיבה עסקית הועברו בחברת EMA ובחברת צ'ק-פוינט. על אף היותן קצרות וממוקדות יחסית, כיסו הסדנאות נושאי מפתח רבים בתקשורת אלקטרונית. המשותף לסדנאות היה המיקוד בכתיבה נכונה ורהוטה של אי-מייל ומכתבים עסקיים למטרות שונות. הסדנאות גדלו מסמינר של חצי-יום לסדנאות של יום מלא וזאת על מנת לכסות נושאים ותחומים מגוונים לבקשת החברה.

לפרטים נוספים והרשמה הכשרה בכתיבה עסקית באנגלית

סדנה להכנת מצגות באנגלית -

הסדנה להכנת מצגות באנגלית הועבר לבכירים במועצת שער הנגב במטרה לשפר את יכולתם להציג בפני התורמים הרבים המגיעים למועצה מקנדה ומארה"ב. ייחודו של הקורס נובע מכך שבנוסף ללימוד נושאים כגון בניית מצגות, פיתוח מיומנויות שכנוע, ושדרוג מיומנויות שפה ותקשורת בין-אישית, הוא נתן מענה ספציפי לצורכיהם השונים של בעלי התפקידים במועצה על ידי שילוב ותרגול תכנים ואוצר מילים הרלבנטיים לסביבת עבודתם. מטרת הקורס היתה לפתח אסטרטגיות תקשורת אפקטיביות באנגלית כמו גם יצירת תחושת ביטחון ושליטה בהצגת חומר מקצועי ועסקי בפני קהל דובר אנגלית. במפגש האחרון "נדדו" המשתתפים בין האתרים השונים במועצה (המכללה האזורית, בית ספר התיכון האזורי, שכונות "בנה ביתך" חדשות ובנייני המועצה) והציגו את פרויקט הסיום שלהם – מצגת באנגלית באורך מלא בתחום ניהולם – כל זאת מול ראש המועצה, סגנו, ועיניהם הבוחנות של מורי הקורס הדקדקניים.

למידע נוסף והזמנת סדנה להכנת מצגות באנגלית

לייעוץ מקצועי מלאו פרטים