דף הבית
הצוות של TriEnglish
שותפים לעשייה בארץ ובחו"ל

שותפים לעשייה בארץ ובחו"ל

איילת צדוק

השותפה שלנו ללימוד אנגלית לילדים ונוער, מייסדת ומורה לאנגלית ב- אינגליש אונליין - בית ספר לאנגלית

English-online: לימוד אנגלית עם מורה אונליין – לילדים ונוער

האם היית רוצה שלילד שלך יהיה את המפתח להצלחה באקדמיה, בעבודה ובהתנהלות בחייו העתידיים? באינגליש אונליין לומדים בכיתה וירטואלית מתקדמת. השיעורים הם אונליין ומתנהלים באופן של שיעור של אחד על אחד, שיעור זוגי או בקבוצה מצומצמת. אנחנו עובדים עם חומרי לימוד ייחודיים, כתיבה על לוח וירטואלי, תרגולים, שאלות ונתינת פידבק תמידי. בסוף כל שיעור, נשלח לתלמיד סיכום השיעור. בנוסף, נשלחות לתלמיד הקלטות השיעורים, כך שהתלמיד יכול לחזור על ההקלטות שוב ושוב. הלימוד מתקיים בנוחות, בזמן ובקצב של הילד שלך. תוכנית הלימוד היא אישית, בהתאם לרמת ומטרת התלמיד. בראש ובראשונה, אנחנו פועלים ממקום של חיבור של תלמיד, של יצירת מוטיבציה אצל התלמיד, של אהבה לאנגלית בשילוב עם שיטת לימוד שעובדת. זה בדיוק מה שעושה את ההבדל בין הצלחה לאי הצלחה! מכיוון שמאד אכפת לנו מהתלמידים שלנו, חשוב לנו לתת לתלמיד תחושה שאנחנו שם, מלווים אותו בתהליך. אנחנו נעודד את התלמיד לשאול שאלות, גם אם זה מעבר לשיעור. אינגליש אונליין הוקמה על ידי, איילת צדוק. הנני מורה בעלת תואר ראשון בהוראת אנגלית והקמתי את אינגליש אונליין לאחר 15 שנים בהם לימדתי אנגלית במשך אלפי שעות. המורים בצוות שלי הם סופר מקצועיים והוכשרו על ידי בקפידה. אני מזמינה את הילד שלך להצטרף למאות התלמידים שלנו שמדברים אנגלית באופן חופשי!

טלפון: 054-4944674
מייל: ayelet@english-online.co.il

English Online – לבנות את העתיד של הילד שלך

 

עו"ד ונסה סיימן

השותפה שלנו בהכשרות למשא ומתן באנגלית, מומחית ויועצת לתהליכי משא ומתן, מסייעת למנהלים באופטימיזציה של המשא ומתן להשגת תוצאות עסקיות אופטימליות

ונסה, עו"ד בהשכלתה, נושאת ונותנת מקצועית ויועצת לתהליכי משא ומתן מורכבים. פועלת מעל עשור כחלק מצוותי יועצי משא ומתן בכירים, המתמחים בליווי וייעוץ לתהליכי משא ומתן.

ליוותה תהליכי משא ומתן במגוון ענפים במגזר הפרטי והציבורי ופועלת כיום במרחב עולם המשא ומתן המקצועי – החל מהוראה, פיתוח תכנים ומתודולוגיות עבודה ועד לליווי וייעוץ לתהליכי משא ומתן מורכבים.

סיימן עובדת בצמוד עם מנהלים בדרג בכיר וביניים, במגוון רחב של הקשרי משא ומתן, בארץ ובחו"ל, בדגש על תהליכי משא ומתן עסקיים בתחומי ניהול פרויקטים, רכש, קניינות ונדל"ן.

ונסה עובדת עם גופי רכש בהקניית תורת המשא ומתן המקצועי לארגון ולמאפייניו. יועצת ומלווה, ב TriEnglish תהליכי משא ומתן עסקיים מול ספקים, לקוחות, רשויות וגופים פיננסיים ומוסדיים בכל הקשור לשיפור התנהלותו העסקית היומיומית של העסק מול גורמי חוץ ופנים. מתמחה בממשק שבין משא ומתן לממשל ופוליטיקה, ניהול רכש והתקשרויות, ניהול עסקים משפחתיים, בממשק שבין משא ומתן ועולם הבניה/נדל"ן וכן בממשק שבין מקצוע המשא ומתן ומגדר.

היא כותבת ומפרסמת בנושאים אלו ופעילה במסגרות להעצמת נשים בארץ ובעולם. בוגרת לימודי משפטים במכללה למנהל, בוגרת בהצטיינות תואר שני בלימודי דיפלומטיה וביטחון באוניברסיטת תל אביב, בוגרת בהצטיינות תואר שני בלימודי מנהל עסקים – התמחות בפסיכולוגיה ניהולית, וכן בוגרת תוכניות הבכירים PON (Program on Negotiation) מבית הספר למשפטים באוניברסיטת הארוורד.

Vanessa Seyman – Planning Negotiation Processes

 

אבי פרנקל

מנכ"ל ביטחונט - מרכז מידע משלים, מקור להזדמנויות ופלטפורמה לריענון קשרים בקרב פורשי צה"ל וקהילת הביטחון בקריירה השנייה

קהילת הביטחון מונה רבבות אנשים והינה חוד החנית של החברה הישראלית. המכנה המשותף בין כולם הינה פרישה מוקדמת מקריירה ביטחונית והצורך בקריירה שנייה.

אתר פורשי צה"ל "ביטחונט", ברשותו של אבי פרנקל, מספק רשת ביטחון קבועה לקבלת או יצירת הזדמנויות חדשות לקהילת פורשי מערכת הביטחון.

שיתוף הפעולה הצמוד ורב-השנים איתנו מאפשר לפורשים לעבור אצלנו קורס אנגלית עסקית, בהתאם לרמה ולצרכים הספציפיים של כל אחד ואחד מהם.

כשהם מצוידים בארגז כלים בשפה האנגלית, ההשתלבות שלהם ב-"עולם האזרחי" הופכת לקלה, נוחה וטבעית יותר עבורם ועבור המעסיקים שלהם.

במהלך השנים עברו אצלנו עשרות פורשי צה"ל הכשרה ייעודית, שחיזקה את השטף והביטחון שלהם באנגלית עסקית. הם גם צברו ידע ומודעות לתקשורת בינלאומית וכן פיתחו את שריר הרגישות שלהם בכל הקשור לתקשורת בין-תרבותית, בה הם משתמשים במסגרת העסקים הגלובליים בהם הם עובדים כיום.

אפרת מצ'יקווה

השותפה שלנו בהכשרות בתקשורת בין-תרבותית (עם התמחות ביפן), יועצת רב-תרבותית ומנהלת פרויקטים בינלאומיים

אפרת בעלת תואר שני מאוניברסיטת אדינבורג בהוראת אנגלית כשפה שנייהMA) TESOL) ותואר ראשון מהאוניברסיטה העברית בלימודי מזרח אסיה. היא בוגרת הקורס הראשון לניהול פרויקטים בקהילה של שנקר וקרן רוטשילד וכן בעלת תעודת אוצרות מבית הספר לאוצרות שורשים.

במשך למעלה מעשרים שנה עסקה בחינוך ובפעילות ציבורית המגשרת בין קצוות תרבותיים שונים בטוקיו, יפן. בין השנים 1995-1998 שהתה עם בעלה במוזמביק, אפריקה, שם הקימה את המחלקה להוראת אנגלית בבית הספר הפורטוגזי.

לאחר מכן, במשך כעשור, עבדה כרכזת שפה וקשרי קהילה בטוקיו בבית הספר הבינלאומי (עם תלמידים מכ- 70 מדינות), שם יזמה והובילה פרויקטים שסייעו לקהילה הבינלאומית והמקומית לייצר מפגשים משמעותיים.

מאז חזרתה ארצה, משמשת כמרצה באקדמיה בהוראת אנגלית במסלולים ייחודיים, מייעצת ומרצה בפני חברות וארגונים השואפים להעמיק את ההכרות שלהם עם תכנים רב-תרבותיים.

אפרת ממשיכה להוביל פרויקטים גלובאליים ולהוות גשר אנושי בין העולמות השונים תוך כדי מעורבות בעשייה ציבורית, קהילתית וחינוכית.

 

סנדרה

שותפה מקצועית ומומחית לתקשורת בין-תרבותית בהולנד

סנדרה השלימה תואר ראשון בחינוך ב- Noordelijke Hogeschool Leeuwarden, אוניברסיטה הממוקמת בעיר לייוורדן שבצפון הולנד.

היא בחרה לעשות איתנו את ההכשרה המעשית שלה בשנת 2010, במהלכה היא התלוותה לצוות מאמני השפה של TriEnglish ולקחה חלק באימון אישי וקבוצתי של אנגלית עסקית. כהולנדית בעלת ידע וניסיון רב בהוראה, עם תשוקה למסעות ברחבי העולם, היא הפכה במהרה למומחית שלנו בהבדלים בין-תרבותיים בהקשר העסקי, תוך התמקדות באירופה בכלל ובהולנד בפרט.

סנדרה נמצאת איתנו בקשר שוטף עד היום. היא פתוחה, ידידותית ומוכשרת, ומכירה היטב את התאמת כל קורס לצרכיו ושאיפותיו הספציפיות של הלקוח.

אפי

השותף שלנו בלונדון, עורך דין, מתרגם ועורך מקצועי-משפטי

אפי נולד בישראל וגדל בדרום אפריקה. ברשותו תואר ראשון במשפטים ומנהל עסקים מאוניברסיטת דרום אפריקה, שם גם עבד במהלך השנים האחרונות במשרדי עורכי דין שונים. לאחרונה הגיע לארץ, ובנוסף להוראת אנגלית עסקית למנהלים, הוא מקדם מיזם פרטי לשימור הסביבה בישראל ובדרום אפריקה. אפי דובר אנגלית, עברית, אפריקנס ומעט צרפתית.

כמו כן, אפי הינו טייס חובב המתעניין בפוליטיקה ושוק הכלכלה הגלובאלי, ונהנה מקריאה ומספורט. העושר התרבותי אליו נחשף, בשילוב האישיות הכובשת שלו, הפתיחות והרגישות, הופכים אותו למאמן מבוקש בתחום האנגלית העסקית והמשפטית, כולל ניסוח חוזים משפטיים במגוון רחב של תחומים. כמאמן תקשורת באנגלית, אפי רהוט וכריזמטי והוא מביא עימו ניסיון רב בתחום התקשורת והכתיבה העסקית באנגלית וכן יכולת לגשר בין פערים תרבותיים.

עם אנרגיה חיובית, ידע נרחב ויכולת להתחבר ללקוח ברמה המקצועית והאישית, אפי הינו נכס בינלאומי לחברת TriEnglish.

לייעוץ מקצועי מלאו פרטים