דף הבית
אודותינו
אנגלית עסקית – קורסים וסדנאות

אנגלית עסקית – קורסים וסדנאות

עולם העסקים פורץ גבולות גיאוגרפיים ותרבותיים, במיוחד בעידן הנוכחי, הגלובלי מאי פעם. ישראל, אומת הסטארט-אפ, הפכה מזמן למבוקשת על ידי משקיעים מרחבי העולם. מתוך כך, שליטה מלאה בשפה האנגלית הפכה לתנאי הכרחי כדי להיכנס לשוק ולהתפתח בתוכו. אולם, אין זה מספיק לדעת לשוחח באנגלית: כאשר מדובר בעולם העסקים, שליטה באנגלית עסקית הינה ערך מוסף משמעותי שיכול לסייע לכם להיכנס לשוק העסקים הגלובלי.

מה היא אנגלית עסקית?

כשמשתמשים במושג "אנגלית עסקית", מתכוונים למכלול של מיומנויות תקשורת שמתבצעות באנגלית, כולל תקשורת יומיומית במשרד, כתיבת מיילים, ניהול שיחות טלפון, פגישות ומשא ומתן, העברת פרזנטציות, היכולת לגשר על פערים תרבותיים, ניהול שיחות מקצועיות עם עמיתים והיכולת לקיים שיחת חולין ע"מ לטפח ולהעמיק קשרים אישיים. כל זאת תוך הפנמה ותרגול של הידע הדרוש להתנהלות מוצלחת בעולם עסקי שמתקשר בעיקר באנגלית. כאמור, שליטה באנגלית עסקית יכולה להוות ערך מוסף משמעותי ולהציב אתכם לפני המתחרים שלכם.

חברת TriEnglish, חברת הבוטיק המובילה בארץ, תעניק לך את הביטחון שתמיד רצית! אנו מתמחים בפיתוח ובהוראה של קורסי אנגלית עסקית, מדוברת וכללית, במיקודים שונים ובקשת רחבה של תחומים. לחברה ניסיון עשיר בעבודה עם חברות בינלאומיות, מפעלים ואנשי עסקים, המעוניינים לשפר את מיומנויות התקשורת העסקית באנגלית של מנהלים ועובדים, על מנת להתקדם בזירת העסקים הגלובאלית.

אנו מציעים מגוון אפשרויות למידה למגוון קהלים עם צוות מוביל מתחומו:

 • קורס אנגלית עסקית

  תכניות ההכשרה הייחודיות שלנו באנגלית עסקית, הניתנות במסגרות פרטנית וקבוצתית בהתאם לצרכים ולדרישות הלקוח, מתבססות על תרגול רב של מצבים עסקיים אותנטיים ועל כן מקנות שליטה במיומנויות תקשורת עסקיות באנגלית, כולל ניהול שיחות יומיומיות מול דוברי אנגלית, השתתפות בשיחות ועידה בינלאומיות, ניהול פגישות ומשא ומתן, בניית מצגות ועמידה מול קהל, כתיבת מיילים עסקיים, תקשורת בין תרבותית והצגת מידע פיננסי.

 • הרצאות, הכשרות מקצועיות ושירותי שפה נוספים בתחום אנגלית עסקית

  בנוסף לאנגלית עסקית, אנו מתמחים גם בליווי אחד-על-אחד לאנשי עסקים ובכירים לקראת פגישות מפתח המתנהלות באנגלית; הכנה למצגות באנגלית, כולל פרזנטציות למשקיעים ולגיוס הון; הכנה לראיונות עבודה, הכשרות בכתיבה עסקית ושירותי כתיבה on-line ללקוחות שעומדים בקשר יומיומי עם עמיתים ולקוחות בחו"ל.

 • קהל היעד

  תוכניות הלימוד, התפורות לכל לקוח באופן ממוקד, מיועדות לבכירים, מנהלים ולעובדים בחברות מסחריות, מפעלים, תעשיות עתירות ידע, אנשי עסקים, מנהלים בכירים וקבוצות עובדים. כל תכנית הכשרה נבנית לאחר היכרות הדדית עם הלקוח ומותאמת לצרכיו ולדרישותיו. השיעורים משלבים לימוד של חומר תיאורטי עם מגוון תרגילים, משחקי תפקידים וסימולציות אותנטיות, על מנת לאפשר למשתתפים להיחשף ולהתנסות במצבים שכיחים מעולם העסקים הדינאמי. ניתן לשזור בכל תוכנית גם אימון טלפוני ואימון אישי באמצעות סקייפ.

 • צוות הדרכה אקדמאי וחומרי הדרכה איכותיים

  צוות ההדרכה הוא גולת הכותרת שלנו ומורכב ממורים שהגיעו לארץ לאחר קריירה עסקית בארצות המוצא שלהם, דוברי אנגלית שפת אם עם תארים אקדמאים והתמחות בהוראת אנגלית עסקית. בנוסף, חברת TriEnglish מתמחה בפיתוח חומרי הדרכה איכותיים, ייחודיים ומגוונים, תוך התאמתם לצרכיו של כל לקוח. ברשותנו ידע נרחב ומעודכן בתחומים עסקיים ומקצועיים ואנו דואגים להתמצא בעולם הכלכלה והעסקים העכשווי. בנוסף לשימוש בספרי הלימוד שלנו, אנו משלבים, בהתאם לצורך, קטעי וידאו, הרצאות on-line, מאמרים ומידע עדכני מהאינטרנט, וכן תמיד עושים שימוש בחומר השיווקי/מקצועי הרלבנטי מתחום עיסוקו של הלקוח. כל זאת על מנת לספק ידע עכשווי ומתקדם בשימוש באנגלית עסקית בזירה הגלובאלית.

TriEnglish אנגלית עסקית – מאמנים אותך להצליח… באנגלית!

לייעוץ מקצועי מלאו פרטים