ההנהלה

יפעת

מנכ"לית

מייסדת ומנכ"ל חברת TriEnglish, המלווה מנהלים ובכירים בהטמעת כישורי תקשורת עסקית באנגלית מעל 15 שנה.

יפעת בעלת תואר שני במנהל עסקים (MBA) מאוניברסיטת בן-גוריון בנגב, תואר ראשון בתקשורת עסקית ובפסיכולוגיה מאוניברסיטתMontclair בארה"ב, ובעלת תעודת הוראה באנגלית מטעם המכללה האקדמית אחווה. במהלך שהות ממושכת בארה"ב רכשה יפעת שליטה מלאה בהוראת השפה האנגלית, וכן ידע מקצועי ונסיון רב בהתנהלות עסקית אפקטיבית בסביבה גלובאלית.

יפעת מתמחה באימון אישי וקבוצתי של מנהלים ואנשי עסקים, תוך דגש על שיפור מיומנויות תקשורת עסקית, לרבות העברת מצגות מול קהל דובר אנגלית, כתיבה עסקית, הכנה לראיונות עבודה ופיתוח מודעות ורגישות בתקשורת בין-תרבותית.

כמנכלי"ת של חברת TriEnglish, עוסקת יפעת בפיתוח עסקי, גיוס מורים, בניית תוכניות לימוד ופיתוח חומרי הוראה איכותיים, וכן בהעברת קורסים, הרצאות והכשרות מקצועיות לחברות וארגונים הפועלים בעולם העסקים הבינלאומי.

באקדמיה משמשת יפעת כמרצה לאנגלית למטרות אקדמיות, אנגלית עסקית ואסטרטגיות למידה.

ג'ודי

מנהלת הדרכה ופיתוח ארגוני

ג'ודי נולדה וגדלה בארה"ב וסיימה תואר ראשון במשפט פלילי באוניברסיטת טמפל בפילדלפיה.

במהלך שהותה בארצות הברית, היא עבדה כמנהלת שירותי איוש במשך שנים רבות, תפקיד שהקיף את כל השלבים של גיוס עובדים לארגון, הנחיית צוות משאבי אנוש וכן העברת אימון התנהגותי למועמדים.

כיום מפתחת ג'ודי תוכניות אימון והכשרות מקצועיות וכן מלמדת אנגלית עסקית מזה כ-20 שנה, תוך שילוב של מגוון רחב של פעילויות אינטראקטיביות לליטוש השפה. בנוסף, היא מתמחה בתחום התקשורת הבין-תרבותית ומקיימת סדנאות למנהלים ובכירים ממגוון רחב של תחומי עיסוק, כולל תעשיית התרופות, המזון, ההיי-טק, הצבא, הרפואה והתקשורת.

לג'ודי ידע וניסיון מקיפים והיא מיישמת אותם בגיוס צוות הדרכה משובח, בניית תוכניות הדרכה, טיפוח קשרים מקצועיים ארוכי-טווח עם לקוחות, ליווי מקצועי של הקורסים ברחבי הארץ ובהובלת הפיתוח העסקי של TriEnglish.

לייעוץ מקצועי מלאו פרטים