ההנהלה

יפעת מן

מנכ"לית

מייסדת ומנכ"לית חברת TriEnglish, המלווה מנהלים ובכירים בהטמעת כישורי תקשורת עסקית באנגלית מעל 20 שנה.

יפעת בעלת תואר שני במנהל עסקים (MBA) מאוניברסיטת בן-גוריון בנגב, תואר ראשון בתקשורת עסקית ובפסיכולוגיה מאוניברסיטת Montclair בארה"ב, וכן בעלת תעודת הוראה באנגלית מטעם המכללה האקדמית אחווה. במהלך שהות ממושכת בארה"ב רכשה יפעת שליטה מלאה בהוראת השפה האנגלית, וכן ידע מקצועי וניסיון רב בהתנהלות עסקית אפקטיבית בסביבה גלובאלית.

יפעת מתמחה באימון אישי וקבוצתי של מנהלים ואנשי עסקים, תוך דגש על שיפור מיומנויות תקשורת עסקית, לרבות העברת מצגות מול קהל דובר אנגלית, כתיבה עסקית, הכנה לראיונות עבודה ופיתוח מודעות ורגישות בין-תרבותית.

כמנכ"לית TriEnglish, עוסקת יפעת בפיתוח עסקי, גיוס מורים, בניית תוכניות לימוד ופיתוח חומרי הוראה איכותיים, וכן בהעברת קורסים, הרצאות והכשרות מקצועיות לחברות וארגונים הפועלים בעולם העסקים הבינלאומי.

באקדמיה יפעת מרצה לאנגלית למטרות אקדמיות ומרצה לאנגלית עסקית עם מיקוד בשיווק, וכן מלמדת אסטרטגיות למידה במסגרת סדנאות לסטודנטים בתחילת לימודיהם.

ג'ודי

מנהלת הדרכה ופיתוח ארגוני

ג'ודי נולדה וגדלה בארה"ב וסיימה תואר ראשון במשפט פלילי באוניברסיטת טמפל בפילדלפיה.

במהלך שהותה בארצות הברית, היא עבדה כמנהלת שירותי איוש במשך שנים רבות, תפקיד שהקיף את כל השלבים של גיוס עובדים לארגון, הנחיית צוות משאבי אנוש וכן העברת אימון התנהגותי למועמדים.

כיום מפתחת ג'ודי תוכניות אימון והכשרות מקצועיות וכן מלמדת אנגלית עסקית מזה כ-20 שנה, תוך שילוב של מגוון רחב של פעילויות אינטראקטיביות לליטוש השפה. בנוסף, היא מתמחה בתחום התקשורת הבין-תרבותית ומקיימת סדנאות למנהלים ובכירים ממגוון רחב של תחומי עיסוק, כולל תעשיית התרופות, המזון, ההיי-טק, הצבא, הרפואה והתקשורת.

לג'ודי ידע וניסיון מקיפים והיא מיישמת אותם בגיוס צוות הדרכה משובח, בניית תוכניות הדרכה, טיפוח קשרים מקצועיים ארוכי-טווח עם לקוחות, ליווי מקצועי של הקורסים ברחבי הארץ ובהובלת הפיתוח העסקי של TriEnglish.

נטלי

מנהלת אדמיניסטרטיבית

נטלי בוגרת לימודי BA כללי במכללת ספיר.

במסגרת תפקידה כמנהלת האדמיניסטרטיבית של חברת TriEnglish היא מרכזת את תחום הנהלת החשבונות, מלווה לקוחות בתהליך הרישום, עובדת בשיתוף פעולה עם צוות ההדרכה, ספקים ושליחים, ומקפידה לתת מענה מקצועי לכל שאלה ובקשה.

אישיותה הנעימה והחיובית, בשילוב החיוך התמידי שלה, באים לידי ביטוי בשירות המקצועי והמסור אותו היא מעניקה ללקוחות, מרצים וספקים כאחד.

 

לייעוץ מקצועי מלאו פרטים