דף הבית
אודותינו
פרסומים אודותינו

פרסומים אודותינו

מאמר מתוך עיתון גלובס: "בדיוק ספל התה שלי"

אפשר ללמוד אנגלית במשרד תוך משחקי תפקידים, או בקפיטריה המיועדת לכך. לימוד שפות, במיוחד אנגלית עסקית, מעולם לא היה עניין אישי כל כך, הנתון להתאמה לפי צורכי הלקוח

09/10/2005 13:48 אורלי פלג

הישראלים לא מרוצים מרמת האנגלית שלהם, וכמחציתם שואפים לשפרה, כך עולה מסקר שערך מכון המחקר "מידע שיווקי"…
בשוק התוסס, הקורסים, החוגים והשיעורים הפרטיים הם רק אופציה אחת מתוך מגוון שיטות לימוד שהתפתחו בשנים האחרונות: לימודים בבתי ספר בינלאומיים, קורסים אצלך במשרד, והטרנד החדש, לימוד באמצעות האינטרנט.
… חברת טרייאינגליש מפעילה קורסים לאנגלית לאנשי עסקים במשרדי הלקוחות, באווירת החברה. לדברי המנהלת המקצועית של החברה, יפעת מן, המורים הפרושים בכל רחבי הארץ הם בעלי הכשרה ללימוד אנגלית.
טרייאינגליש מפעילה קורסים כלליים באנגלית, וקורסי אנגלית עסקית המיועדים לבעלי משרות בכירות הזקוקים לשיפור שליטתם בשפה לצורך מגעים עסקיים. שיטת הלימוד לא פורמאלית, המורה מאמן את התלמידים במשחקי תפקידים וסימולציה, באווירה נינוחה ומאתגרת, תוך התאמת הקורס ספציפית ללקוח.
רוב השיעורים שעורכת החברה הם שיעורים פרטניים, אולם לעיתים מזמין הלקוח שיעורים לקבוצות הומוגניות של בין 3-12 תלמידים.
תוכניות לימוד מיוחדות לאנשי עסקים:

  • קורסים באנגלית עסקית
  • סדרות של סדנאות בנושאים מוגדרים, כמו מיומנות חברתית בפגישה עסקית, פרזנטציות ותכתובת עסקית.
  • משך הקורס נקבע לפי צורכי הלקוח: לרוב כ- 10 מפגשים מרוכזים באורך של 2-3 שעות אקדמיות, פעם או פעמיים בשבוע; או ב-5-7 סדנאות במשך כחודש.

מאמר במגזין סטטוס - מאת יפעת מן, מנכ"ל TriEnglish אנגלית עסקית

רגישות ומודעות בין-תרבותית כיתרון עסקי

 

מסע פרסום למכללת אחוה בהשתתפותינו -

יפעת מן, מנכ"ל TriEnglish אנגלית עסקית, בוגרת מצטיינת של מסלול תעודת הוראה באנגלית של המכללה האקדמית לחינוך אחוה, הוזמנה להשתתף במסע פרסום של המכללה ונהנתה מכל רגע!

שלטי חוצות של מכללת אחוה -

לייעוץ מקצועי מלאו פרטים