בנייה והעברת פרזנטציות באנגלית

Building & Delivering Compelling Presentations

הסדנה לבנייה והעברת מצגות עסקיות באנגלית מועברת במסגרת קבוצתית למנהלים ועובדים באירגון, ומתרכזת בלמידת העקרונות של הופעה מול קהל דובר אנגלית. לאחר השלב התיאורטי, כל משתתף מתרגל הצגה באנגלית מול הקבוצה, ואימון זה, הנעשה בכמה שלבים, מתקיים באוירה תומכת ומקדמת, מאפשר הופעה מול קהל בצורה אפקטיבית, תוך העברת המסר באופן ממוקד, רהוט ורלבנטי. עובדים, מנהלים ואנשי העסקים שעברו אצלנו סדדנה להכנת מצגות באנגלית מדווחים כי הגיעו לפרזנטציה שהתבקשו להעביר מוכנים ובטוחים, והצליחו להעביר את המסר באופן יעיל, למרות הלחץ הטבעי שחוו בהופעה מול קהל דובר אנגלית.

מטרות ההכשרה:

למידה ותרגול של העברת פרזנטציה באנגלית עם מסר רהוט, רלבנטי וענייני
שיפור טכניקות של דיבור והופעה מול קהל תוך תיקון טעויות נפוצות
כתיבה ועריכת השקופיות בצורה נכונה ומתומצתת, תוך שמירה על רצף הגיוני וברור
תרגול פרזנטציה באנגלית, תוך הדמיית הסיטואציות הרלבנטיות לכל משתתף

מתוך פידבק של משתתפים בסדנאות פרזנטציה:

  • מטרות ההכשרה להכנת מצגות באנגלית הושגו: למדנו איך לבנות פרזנטציה באנגלית, שתעביר את החומר כראוי, שלא תשעמם ושלא תכיל פרטים מיותרים. למדנו את אבני היסוד והעקרונות של הופעה מול קהל, דרכים להתמודדות עם לחץ, ותיקון טעויות נפוצות שיש לישראלים באנגלית עסקית.
  • הסדנה להכנת מצגות באנגלית נתנה אפשרות לתרגל ולהטמיע מידע באופן מיידי, להכיר עמיתים מתחומים שונים בחברה, לקבל פידבק מיידי, ולחזק את הביטחון ביכולות קיימות. מעבר לזה, במהלך הסדנה שולבו הרצאות מתחומים שונים ומרתקים תוך שימת דגש על נקודות שניתן ליישם. זכינו! תודה רבה על סדנה נהדרת ומעשירה.
  • הסדנה איפשרה התמודדות עם הופעה מול קהל + רכישת מיומנות גבוהה בפרזנטציה + אנגלית + מפגש בלתי אמצעי עם ממשקים שונים בארגון.
  • התוכנית הייתה מאורגנת ודידקטית – כל הכבוד להנהלה על היוזמה בפתיחת סדנה חשובה זו ותודה רבה!
  • הרגשתי שההבדל בהכנה ובעיקר בהגשת המצגת בין המפגש הראשון לאחרון בו הצגתי היה עצום. בנוסף, קיבלנו חידושים אקטואלים (הרצאות נבחרות מאתר TED), שיפרנו את רמת השפה וניתנה לנו ההזדמנות לתרגל ולתרגל.
  • הייתה סדנת פרזנטציה באנגלית ממש טובה, עם הרבה ידע והתמקדות בנושאים מאתגרים של העברת מצגות באנגלית, יפעת מדריכה מעולה, מאוד קשובה ואכפתית. אהבתי שכל אחד היה צריך להעביר מצגת וסיור, וסוג של "להיזרק למים" ולהתמודד עם דברים שהם בדרך כלל לא פשוטים. לסיכום, סדנה מעולה עם מדריכה מעולה 🙂

לחצו כאן לקריאת המאמר: "האתגר המשולש של הכנת מצגות באנגלית"

**השירות ניתן בפריסה ארצית**

לייעוץ מקצועי מלאו פרטים