דף הבית
בית ספר ללימודי אנגלית

בית ספר ללימודי אנגלית

בית ספר ללימודי אנגלית - TriEnglish

TriEnglish הוא בית ספר ללימודי אנגלית המציע תוכניות מותאמות אישית ושירות לקוחות מסור ופרטני לחברות המובילות בארץ. אנו מציעים תוכניות הדרכה מגוונות בתחומים של אנגלית עסקית באיכות גבוהה למנהלים ועובדים בארגונים וכן אנשי עסקים – כולם עם ציפיות גבוהות וצרכים בוערים לשפר את רמת התקשורת העסקית באנגלית. אנו פועלים ברחבי הארץ עם שיעורים פרטניים וקבוצתיים באתר החברה, תוכניות גמישות ואפקטיביות בזום, הכשרות ממוקדות לכתיבת מיילים, סדנאות להעברת מצגות מנצחות מול קהל דובר אנגלית והדרכות קבועות לצרכי השפה השוטפים בארגון.

כשמתמחים באנגלית עסקית למעלה מ-20 שנה, נמצאים בלב העשייה בתחום זה ופוגשים מאות לקוחות, שומעים מהם את אותו הסיפור שוב ושוב: "אני בעל חברה שמספקת לאינטל שירות אבל אני נאלץ לתת לעובדים שלי לתקשר ישירות עם אנשי הקשר באינטל כי אני לא מרגיש ביטחון באנגלית", או "אני לקראת ראיון עבודה לגוגל ומתקשה לענות על השאלות שלהם באופן שוטף ומרשים", וגם "אני עובדת במחלקת הפיתוח בחברה שלי והציעו לי להתקדם לתפקיד ניהולי אבל לא לפני שאשפר את רמת האנגלית שלי", ועוד ועוד.

אז אתם מבינים ש- There's no time like the present ושאתם חייבים לפנות זמן ומשאבים, לקום ולעשות מעשה ולהירשם לקורס אנגלית עסקית בבית ספר ללימודי אנגלית.

לייעוץ מקצועי מלאו פרטים