דף הבית
אודותינו
שאלות נפוצות

שאלות נפוצות

שאלות נפוצות של לקוחות המתעניינים בקורס לימודי אנגלית עסקית

ניתן ללמוד בזום, בטלפון ובאופן פרונטלי (פנים-מול-פנים), בהתאם להנחיות. ניתן גם לשלב בין שלושת האפשרויות, לדוגמא, להתחיל בלימוד בזום בשילוב שיחות טלפוניות קצרות לתרגול השיחה וכשהמצב מאפשר, לעבור לפגישות פרונטליות. ניתן להרכיב כל תוכנית באופן גמיש ואישי. כיום מרבית הקורסים מתקיימים בזום (עם או בלי שילוב של שיחות טלפוניות, לפי העדפת הלקוח), כאשר הרוב המוחלט של הלקוחות מעידים שהמפגשים אפקטיביים, זורמים ותורמים להם רבות. בנוסף, למפגשים בזום יתרונות רבים כגון גמישות, חסכון בזמן והאפשרות לבחור את מאמני השפה המתאימים ביותר, ללא הצורך להתחשב באזור מגוריהם.

למידע נוסף אודות מסלולי הלימוד

הקורסים, הסדנאות וההכשרות המקצועיות באנגלית עסקית מתקיימים גם במסגרת פרטנית וגם במסגרת קבוצתית, וזאת לפי הצרכים והעדפות של כל לקוח. אנו מתמחים בפיתוח ובהוראה של קורסי אנגלית כללית, מדוברת ועסקית לחברות, מפעלים ואנשי עסקים, המעוניינים לשפר את הביטחון והשטף בתקשורת באנגלית, וזאת על מנת להתקדם בזירת העסקים הגלובאלית. את מסגרת הקורסים אנו בונים בהתאם לרמה, צרכים, העדפות ומטרות של הלומד הפרטני או קבוצת הלימוד, ומלווים את הלקוח לאורך כל התהליך, כולל לאחר סיום הקורס.

למידע נוסף אודות מסלולי הלימוד

כל משתתף עובר מבדק רמה הכולל, בין היתר גם ראיון אישי קצר באנגלית. סיכום וניתוח התוצאות מאפשרים לנו לבנות עבור לקוחותינו תוכנית לימוד יעילה ואפקטיבית. לאחר היכרות עם הלקוח ולמידת רמתו וצרכיו הייחודיים, אנו תופרים את תוכנית הלימוד הייחודית ובוחרים את מאמנ/ת השפה המתאימ/ה ביותר, ואת המפגשים מתאמים למועדים ובתדירות הנוחים ללקוח/קבוצת הלימוד.

כל תוכנית לימוד נבנית בהתאם לצרכים, רמה ומטרות שמציב הלקוח ומקנה שטף וביטחון בשימוש באנגלית עסקית, הן בדיבור והן בכתיבה. כמו כן, למידה ותרגול של מיומנויות כגון כתיבת מיילים, העברת מצגות, ניהול משא ומתן והשתתפות בשיחות ועידה מעניקים את הידע והניסיון בניהול תקשורת עסקית אפקטיבית בזירה הגלובאלית, ובכך משפרים את השטף והביטחון באנגלית ומגבירים את האפקטיביות העסקית.

והנה מה שמעידים לקוחות ממליצים שעברו אצלנו קורסים, וובינרס או הכשרות מקצועיות בתחום האנגלית העסקית.

אנו מלמדים בפריסה ארצית. הקורסים וההכשרות באנגלית עסקית מתקיימים במשרדי הלקוח ושעות הלימוד מתואמות בין המשתתפים לבין המורה ולרוב נקבעים כפגישה שבועית ביום ובשעה קבועים, בהתאם לנוחיות הלקוח.

כמובן שבמצב של היום, ניתן ללמוד בזום ובטלפון, בהתאם להנחיות. ניתן גם לשלב בין שתי האפשרויות, לדוגמא, ללמוד באופן קבוע באמצעות זום ובין המפגשים לשלב שיחות טלפוניות קצרות, בעיקר לתרגול ולחיזוק שטף השיחה. ניתן להרכיב כל תוכנית באופן גמיש ואישי. הרוב המוחלט של הלקוחות מעידים שהמפגשים המקוונים אפקטיביים, זורמים ותורמים להם רבות. בנוסף, למפגשים בזום יתרונות רבים כגון גמישות, חסכון בזמן והאפשרות לבחור את מאמני השפה המתאימים ביותר, ללא קשר לאזור מגוריהם.

אנו מלמדים אנגלית עסקית בכל הרמות, בהתאם לתוצאות מבדק הרמה שעובר כל משתתף פוטנציאלי. סיכום וניתוח התוצאות מאפשרים לנו להרכיב עבור הלומד הפרטני או קבוצת הלימוד תוכנית יעילה ואפקטיבית המותאמת לרמה ולצרכי הלקוח הייחודיים.

בהחלט כן! אנו מפתחים ומעבירים מגוון וובינרס וסדנאות ייחודיות, המתמקדות במיומנויות תקשורת באנגלית עסקית, בהתאם לדרישה ו/או הצרכים של לקוחותינו. נושאי הסדנאות מגוון וכולל תקשורת עסקית יומיומית, תקשורת בין-תרבותית, כתיבה עסקית, משא ומתן, העברת פרזנטציות ועוד. ההכשרות אינטראקטיביות ומשלבות הפעלות מגוונות כגון סימולציות, משחקי תפקידים ודיונים קבוצתיים. יש לציין שכל הכשרה נבנית לאחר היכרות הדדית ועל פי צרכי הלקוח, תוך התאמה מלאה של התכנים, חומרי הלימוד ומסגרת השעות.

למגוון Webinars וסדנאות לשיפור אנגלית עסקית

אכן כן. ערכת הלימוד שמקבל כל לומד מורכבת משילוב של ספר הדגל שלנו המשופע במידע וטיפים קונקרטיים לתחום אנגלית עסקית. בנוסף, בדרך כלל מצורפים לערכת הלימוד גם מאמרים מקצועיים ועסקיים, חומר רלבנטי של הלקוח בשילוב מידע על אתרי אינטרנט מומלצים. כמו כן, לרוב אנו מצרפים לקסיקון מקצועי באנגלית מתחום עיסוקו של הלקוח, בהתאם לצורך. והכול ארוז בפולדר נאה המונח בתוך שקית נוחה לנשיאה, כך שהחומר נגיש לכם בכל עת.

מוזמנים להתרשם (ועל הדרך לאסוף כמה טיפים) מחומרי ההוראה שלנו בעמוד תכנים לדוגמה, בו תמצאו דוגמאות לחומרי לימוד, שלקוחות הישר מספר הלימוד שלנו: The Art of Business Communication

צוות ההדרכה המיומן של החברה מורכב מאקדמאים, דוברי אנגלית כשפת אם, בעלי ניסיון מוכח ועשיר בתחומי הוראת אנגלית עסקית ותקשורת בין-תרבותית. מאמני השפה שלנו עוברים הכשרה מיוחדת ומשתלבים בלימוד הפרויקטים לפי תחומי התמחותם, תוך הקפדה על גישה יצירתית להוראת אנגלית עסקית. זאת באמצעות שיעורים ברורים ומהנים הנערכים באווירה מאתגרת ומעניקים את הביטחון והשטף הנחוצים על מנת להצליח בעולם העסקים הגלובלי.

מוזמנים להתרשם מצוות המורים לאנגלית עסקית העומד לרשותכם ברחבי הארץ.

בהחלט כן! נשמח לספק רשימת ממליצים לקבלת חוות דעת בלתי-אמצעית אודות השירות המקצועי והמסור שאנו מעניקים ללקוחותינו הרבים. לקוחות שעברו אצלנו קורס אנגלית עסקית או הכשרה ממוקדת ישמחו לשתף בחוויה שלהם ובערך המוסף שקיבלו.

אנו מזמינים אתכם להתרשם מהפידבק וההמלצות שאנו מקבלים. כמו כן, צרו קשר ונשמח לשלוח רשימת ממליצים איתם ניתן ליצור קשר לקבלת חוות דעת בלתי-אמצעית.

לייעוץ מקצועי מלאו פרטים