דף הבית
אודותינו
שאלות נפוצות

שאלות נפוצות

הקורסים, הסדנאות וההכשרות המקצועיות באנגלית עסקית מתקיימים גם במסגרת פרטנית וגם במסגרת קבוצתית, וזאת לפי הצרכים והעדפות של כל לקוח. אנו מתמחים בפיתוח ובהוראה של קורסי אנגלית כללית, מדוברת ועסקית לחברות, מפעלים ואנשי עסקים, המעוניינים לשפר את הביטחון והשטף בתקשורת באנגלית, וזאת על מנת להתקדם בזירת העסקים הגלובאלית. את מסגרת הקורסים אנו בונים בהתאם לרמה, צרכים, העדפות ומטרות של הלומד/קבוצת הלימוד, ומלווים את הלקוח לאורך כל התהליך וגם לאחר סיום הקורס.

למידע נוסף אודות מסלולי הלימוד

אנגלית עסקית – קורסים וסדנאות

כל משתתף עובר מבדק רמה הכולל, בין היתר גם ראיון אישי קצר באנגלית. סיכום וניתוח התוצאות מאפשרים לנו לבנות עבור לקוחותינו תוכנית לימוד יעילה ואפקטיבית. לאחר היכרות עם הלקוח ולמידת רמתו וצרכיו הייחודיים, אנו תופרים את תוכנית הלימוד הייחודית ומתאימים את המורה, המגיע/ה למשרדי החברה בזמנים ובתדירות המתאימים ללקוח/קבוצת הלימוד.

כל תוכנית לימוד נבנית בהתאם לצרכים, רמה ומטרות שמציב הלקוח ומקנה שטף וביטחון בשימוש באנגלית עסקית, הן בדיבור והן בכתיבה. כמו כן, למידה ותירגול של מיומנויות כגון כתיבת מיילים, העברת מצגות, ניהול משא ומתן והשתתפות בשיחות ועידה מעניקים את הידע והנסיון בניהול תקשרות עסקית אפקטיבית בזירה הגלובאלית, ובכך משפרים את הביטחון בשימוש בשפה ומגבירים את האפקטיביות העסקית.

והנה מה שמעידים לקוחות ממליצים

אנגלית עסקית – קורסים וסדנאות

אנו מלמדים בפריסה ארצית. הקורסים וההכשרות באנגלית עסקית מתקיימים במשרדי הלקוח ושעות הלימוד מתואמות בין המשתתפים לבין המורה ולרוב נקבעים כפגישה שבועית ביום ובשעה קבועים, בהתאם לנוחיות הלקוח.

אנגלית עסקית – קורסים וסדנאות

אנו מלמדים אנגלית עסקית בכל הרמות, בהתאם לתוצאות מבדק הרמה שעובר כל משתתף פוטנציאלי. סיכום וניתוח התוצאות מאפשרים לנו להרכיב עבור הלקוח קבוצות לימוד הומוגניות ולהתאים את התוכנית היעילה והאפקטיבית ביותר עבור כל לומד ו/או קבוצת לימוד.

בדוק מהי הרמה שלך

אנגלית עסקית – קורסים וסדנאות

בהחלט כן! אנו מפתחים ומעבירים מגוון סדנאות ייחודיות, המתמקדות במיומנויות תקשורת באנגלית עסקית, בהתאם לדרישה ו/או הצרכים של לקוחותינו. נושאי הסדנאות מגוון וכולל תקשורת עסקית ימיומית, תקשורת בינתרבותית, כתיבה עסקית, משא ומתן, העברת פרזנטציות ועוד. הסדנאות אינטראקטיביות ומשלבות הפעלות מגוונות כגון סימולציות, משחקי תפקידים ודיונים קבוצתיים. יש לציין שכל סדנה נבנית לאחר היכרות הדדית ועל פי צרכי הלקוח, תוך התאמה מלאה של התכנים, חומרי הלימוד ומסגרת השעות.

למגוון סדנאות, הכשרות והרצאות באנגלית עסקית

אנגלית עסקית – קורסים וסדנאות

אכן כן. ערכת הלימוד שמקבל כל לומד מורכבת משילוב של ספר הדגל שלנו המשופע במידע וטיפים קונקרטיים לתחום אנגלית עסקית. בנוסף, בדרך כלל מצורפים לערכת הלימוד גם מאמרים מקצועיים ועסקיים, חומר רלבנטי של הלקוח בשילוב מידע על אתרי אינטרנט מומלצים. כמו כן, לרוב אנו מצרפים לקסיקון מקצועי באנגלית מתחום עיסוקו של הלקוח, בהתאם לצורך. והכול ארוז בפולדר נאה המונח בתוך שקית נוחה לנשיאה, כך שהחומר נגיש לכם בכל עת.

מוזמנים להתרשם ועל הדרך לאסוף כמה טיפים מתוך עמוד תכנים לדוגמה מתוך הספר שלנו

אנגלית עסקית – קורסים וסדנאות

צוות ההדרכה המיומן של החברה מורכב מאקדמאים, דוברי אנגלית כשפת אם, בעלי ניסיון מוכח ועשיר בתחומי הוראת אנגלית עסקית ותקשורת בין-אישית. המורים עוברים הכשרה מיוחדת ומשתלבים בלימוד הפרויקטים לפי תחומי התמחותם, תוך הקפדה על גישה יצירתית להוראת אנגלית עסקית. זאת באמצעות שיעורים ברורים ומהנים הנערכים באווירה מאתגרת ומעניקים את הביטחון והשטף הנחוצים על מנת להצליח בעולם העסקים הגלובלי.

מוזמנים להתרשם מצוות המורים לאנגלית עסקית ברחבי הארץ

אנגלית עסקית – קורסים וסדנאות

בהחלט כן! נשמח לספק רשימת ממליצים לקבלת חוות דעת בלתי-אמצעית אודות השירות המקצועי והמסור שאנו מעניקים ללקוחותינו הרבים. לקוחות שעברו אצלנו קורס אנגלית עסקית או הכשרה ממוקדת ישמחו לשתף בחוויה שלהם ובערך המוסף שקיבלו.

אנו מזמינים אתכם להתרשם מהפידבק וההמלצות שאנו מקבלים

צור קשר ונשמח לשלוח רשימת ממליצים איתם ניתן ליצור קשר לקבלת חוות דעת

לייעוץ מקצועי מלאו פרטים