ליווי אישי למנהלים ובכירים

למה זה חשוב ומה הערך המוסף שמקבל הלקוח:

מנהלים ובכירים העומדים בראש ארגון צריכים להיות חדים, רהוטים ומדויקים. כשמדובר בשפה שנייה, האתגר גדול עוד יותר בשל הקושי בניהול שיחה שוטפת באנגלית עסקית ובהעברת מסרים מורכבים בשפה זרה, הבדלי תרבות, מנהגים לא מוכרים והתנהלות עסקית שונה ממדינה למדינה.

כולנו מכירים את המצב שנציג ישראלי מופיע בעולם ומתראיין לכלי התקשורת ואנו תופסים את הראש במבוכה בשל המבטא הכבד, האנגלית הלא-מלוטשת או שימוש בביטוי שגוי. העולם אינו סלחני למעידות אלו, במיוחד עולם העסקים, בו עסקאות קמות ונופלות על קוצו של יוד. רושם ראשוני עושים פעם אחת, לכן אתה רוצה להיות במיטבך כבר מהמפגש הראשון. הרושם שאתה מייצר חייב להיות חיובי ונכון, וכזה שיאפשר התקדמות ופתיחת דלתות.

כפי שאתה מסוגל לעשות את זה בעברית מול קולגות ישראליים, באמצעות ליווי אישי, אנו נסייע לך לעשות זאת גם באנגלית עסקית, תוך שמירה על רמה גבוהה, מקצועיות והתנהלות בינתרבותית הולמת. כך תוכל לשמור על הרף הגבוה שלך ותמשיך לשדר מסרים עסקיים בצורה אופטימאלית.

שירות ליווי אחד-על-אחד כולל:

  • הדרכה בין-תרבותית
  • תרגום וניסוח מיילים ומכתבים עסקיים
  • הכנה לקראת פגישות חשובות
  • הכנה לקראת פרזנטציות באנגלית
  • אימון לקראת שיחות ועידה
  • הכנה ואימון לקראת רילוקיישן
  • כל צורך אחר הקשור להתנהלות באנגלית עסקית גלובאלית
  • מורה זמין ונגיש ללקוח באופן מיידי ושוטף

עוד על השירות עצמו וצוות המאמנים הבכירים:

למאמני השפה שלנו שנים של ניסיון מוכח עם בכירים במשק הישראלי. אנו ממוקדים ומספקים שירות פרטני בהתאם לדרישות ולצרכים הייחודיים של הלקוח.

הליווי באנגלית עסקית מתבצע על ידי מנהלת החברה וקומץ מאמנים בכירים בעלי רקע עסקי-מקצועי עשיר, אשר עברו בהצלחה הכשרה ייעודית לשירות זה. ללקוח מוצמד מאמן שפה שמלווה אותו לאורך כל הדרך. המאמן, המתמחה באנגלית עסקית, נבחר בהתאם לאופי השירות, תחום הפעילות העסקית של הלקוח, צרכיו ומיקומו הגיאוגרפי.

המאמנים מומחים בתקשורת עסקית כולל כתיבה עסקית, בנייה והעברת מצגות, ניהול מו"מ, העברת מסרים עסקיים בצורה חיובית, התנהלות בין תרבותית ועוד.

השירות ניתן באופן שוטף, נגיש וזמין. אנו דוגלים במדיניות הדלת הפתוחה, בה ניתן להיפגש ולהתקשר באופן ישיר עם המאמן במהלך יום העבודה, לשלוח לו מיילים לתיקון, להתייעץ עימו בכל נושא, לתאם עימו ליווי לפגישות חשובות וכד'. בקצרה, ההתקשרות עם מאמן השפה המלווה אותך היא ישירה ובלתי-אמצעית, והנגישות היא גבוהה יותר מלקוחות אחרים.

לייעוץ מקצועי מלאו פרטים