ליווי אישי למנהלים ובכירים

ליווי מקצועי של בכירים בארגון - למה זה משתלם לארגון?

ליווי מקצועי אישי

מנהלים ישראליים עובדים ומתקשרים באופן יומיומי מול קולגות, לקוחות וספקים. אבל כשזה מגיע לעבודה מול שווקים בחו"ל, רבים חשים שאין להם את הכלים, השטף והביטחון להתבטא בחופשיות באנגלית. באמצעות שירות של ליווי מקצועי, אנו מסייעים לבכירים בארגון לתקשר באופן מקצועי ויעיל באנגלית עסקית, תוך שמירה על רמה גבוהה, מקצועיות והתנהלות בין-תרבותית הולמת. כך מצליחים המנהלים לשמור על רף תקשורת גבוה, להמשיך לשדר מסרים עסקיים בצורה דיפלומטית, להשפיע ולקדם את האינטרסים של הארגון בזירת העסקים הגלובלית.

כולנו מכירים את המצב שנציג ישראלי מופיע בעולם ומתראיין לכלי התקשורת ואנו תופסים את הראש במבוכה בשל המבטא הכבד, האנגלית הלא-מלוטשת או שימוש בביטוי שגוי. העולם אינו סלחני למעידות אלו, במיוחד עולם העסקים, בו עסקאות קמות ונופלות על קוצו של יוד. רושם ראשוני עושים פעם אחת, לכן חשוב שכל מנהל או מנהלת מתפקדים במיטבם כבר מהמפגש הראשון. הרושם שנציגים של החברה מייצרים חייב להיות חיובי ונכון, וכזה שיאפשר התקדמות ופתיחת דלתות.

מנהלים ובכירים העומדים בראש ארגון צריכים להיות חדים, רהוטים ומדויקים. כשמדובר בשפה שנייה, האתגר גדול עוד יותר בשל הקושי בניהול שיחה שוטפת באנגלית עסקית ובהעברת מסרים מורכבים בשפה זרה, הבדלי תרבות, מנהגים לא מוכרים והתנהלות עסקית שונה ממדינה למדינה.

בכירים שנדרשים למטלות מורכבות הקשורות לתקשורת עסקית עם חו"ל עובדים עם מאמני שפה קבועים במהלך עבודתם השוטפת, ואלו מעניקים למנהלים עזרה מקצועית בכתיבת מיילים, הכנה למצגות ופגישות, תרגול לפני תהליך משא ומתן בין-תרבותי או שיחות וידאו עם נציגים מחו"ל. כיום ניתן לבצע את רוב ההדרכות והליווי המקצועי באמצעות זום, מה שחוסך זמן ומשאבים הן למנהלים והן לארגון.

ליווי עסקי כולל

  • ניסוח מיילים ומכתבים עסקיים
  • הכנה לקראת פגישות חשובות
  • הכנה לקראת פרזנטציות באנגלית
  • אימון לקראת שיחות ווידאו
  • הדרכה בין-תרבותית
  • הכנה ואימון לקראת relocation
  • כל צורך אחר הקשור להתנהלות באנגלית עסקית גלובלית
  • מאמני שפה בכירים וקבועים, שמכירים את צרכי הארגון והלקוח

צוות מאמני השפה הבכירים

למאמני השפה שלנו שנים של ניסיון מוכח עם בכירים במשק הישראלי. אנו ממוקדים ומספקים שירות פרטני בהתאם לדרישות ולצרכים הייחודיים של הלקוח.

ליווי מקצועי באנגלית עסקית מתבצע על ידי מנהלת החברה וקומץ מאמנים בכירים בעלי רקע עסקי-מקצועי עשיר, אשר עברו בהצלחה הכשרה ייעודית לשירות זה. ללקוח מוצמד מאמן שפה שמלווה אותו לאורך כל הדרך. המאמן, המתמחה באנגלית עסקית, נבחר בהתאם לאופי השירות, תחום הפעילות העסקית של הלקוח, צרכיו ומיקומו הגיאוגרפי.

המאמנים מומחים בתקשורת עסקית כולל כתיבה עסקית, בנייה והעברת מצגות, ניהול מו"מ, העברת מסרים עסקיים בצורה חיובית, התנהלות בין תרבותית ועוד.

השירות ניתן באופן שוטף, נגיש וזמין. אנו דוגלים במדיניות הדלת הפתוחה, בה ניתן להיפגש ולהתקשר באופן ישיר עם מאמני השפה במהלך יום העבודה, לשלוח להם מיילים לתיקון, להתייעץ עימם בנושאים מקצועיים, לתאם איתם הגעה לפגישות ומצגות חשובות וכד'. בקצרה, ההתקשרות עם מאמן השפה המלווה אותך היא ישירה ובלתי-אמצעית, והנגישות היא גבוהה יותר מלקוחות אחרים.

לפרופילים המקצועיים של צוות מאמני השפה הבכיר

TriEnglish – מאמנים אותך להצליח… באנגלית!

לייעוץ מקצועי מלאו פרטים