דף הבית
הצוות של TriEnglish
צוות מאמני אנגלית עסקית

צוות מאמני אנגלית עסקית

הכירו את צוות מאמני אנגלית ב TriEnglish

פטרישיה

פטרישיה

מאמנת אנגלית עסקית בכירה

פטרישה עלתה לארץ מארה"ב לאחר שנים של קריירה מצליחה בתחומי המשפטים, משאבי אנוש וביטחון בפלורידה ובאריזונה, כמו גם באירופה ובמדינות נוספות ברחבי העולם. ברשותה תואר במשפטים ותואר ראשון בפסיכולוגיה, כמו גם תעודות מקצועיות בתחומי ההדרכה ומשאבי אנוש. בנוסף, כעורכת דין, יש לה ידע עשיר בניסוח חוזים וכן ניסיון רב בעבודה בתחום הנדל"ן.יתרה על כך, היא עבדה כיועצת נדל"ן הן לרוכשים והן למוכרים בארצות הברית ובישראל, כך שהיא מכירה את תחום הנדל'ן הבינלאומי.

בארץ עברה פטרישה הכשרה מיוחדת להוראת אנגלית עסקית למבוגרים והיא מלמדת קורסים יחידניים וקבוצתיים בחברות מובילות ברחבי הארץ. יתרונה התחרותי בכך שהיא משלבת את הידע הנרחב שלה בעסקים גלובאליים עם היכרות מעמיקה בתקשורת בין-תרבותית וניסיונה בהוראת אנגלית, וממקדת אותם לצרכיו של כל לקוח.

פטרישה חלק מצוות מאמני אנגלית עסקית. היא מקצוענית, בעלת חוש הומור, פתוחה וידידותית ומצליחה לגרום לכל לקוחותיה לחוש שהם בידיים טובות ומהימנות, המסייעות להם בבטחה להשיג את המטרות שהציבו לעצמם.

היידי

מאמנת אנגלית עסקית בכירה

היידי, ילידת ארה"ב ובעלת תואר ראשון בעיתונאות מאוניברסיטת מינסוטה, הפכה את ישראל לביתה בשנת 1990. מכיוון שרוב הניסיון העסקי שלה בארצות הברית מגיע מתחום הקמעונאות, יש לה שפע של ידע הקשור בכישורי דיבור ושירות לקוחות, בו היא עושה שימוש כשהיא עובדת את תלמידיה על שיפור התקשורת הבינלאומית מול העמיתים שלהם בחו"ל.

ניסיון ההוראה העסקי של היידי בישראל מכסה קורסים פרטניים וקבוצתיים למתחילים, קורסים ללומדים ברמה בינונית, וכן ללקוחות ברמה גבוהה, שמחפשים את הדחיפה הנוספת כדי להגיע לשלב הבא.

היידי מחכימה לשנות את הרמה, הקצב והתכנים של כל תוכנית על מנת להתאים אותה לצרכים ולציפיות הספציפיות של כל לקוח. בנוסף, האישיות החמה והפתוחה שלה מעודדת את תלמידיה להתאהב במהירות בשפה האנגלית וליהנות מחוויית הלימוד שלהם, אותה היידי שוזרת בהומור, ניסיון ומקצועיות.

קארן

מאמנת אנגלית עסקית בכירה

קארן נולדה וגדלה בלוס אנג'לס, והתמזל מזלה לטייל ברחבי העולם במהלך הילדות, מה שממשיך להשפיע על אהבתה ללמוד על תרבויות חדשות.

היא קיבלה תואר ראשון בפסיכולוגיה מ-UCLA (אוניברסיטת קליפורניה, לוס אנג'לס) ותואר שני בפסיכולוגיה מאוניברסיטת בוסטון קולג'. קארן החלה את דרכה כפסיכותרפיסטית קלינית, עבדה עם לקוחות פרטניים וכן הנחתה קבוצות וסדנאות. היא החלה גם לכתוב מאמרים על רווחה רגשית ורוחניות יהודית, מה שהיא ממשיכה לעשות עד היום, ככותבת קבועה בכמה אתרים בינלאומיים.

כמאמנת בכירה לאנגלית עסקית, לקארן היסטוריה מוכחת של הצלחות בסביבה עסקית מגוונת, הן בתוכניות פרטניות והן בעבודה עם קבוצות לימוד. היא משלבת את הרקע שלה בפסיכולוגיה, פילוסופיה והוראת אנגלית בעבודתה עם לקוחות מובילים, ביניהם משרד ראש הממשלה, הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, טבע תעשיות פרמצבטיות, אור-קם טכנולוגיות ויד ושם. בכל קורס שהיא מובילה היא ממשיכה להתרגש מההזדמנות לאחד אנשים מרקעים תרבותיים ודתיים שונים וליצור עבורם חוויות של הצלחה ושינוי.

שרון

מאמנת שפה ואנגלית עסקית בכירה

שרון ,ילידת ארה"ב מתגוררת בארץ מזה כ-30 שנה. שרון סיימה תואר ראשון בעבודה סוציאלית בתל-אביב, עבדה בתחום שנים מספר ובנוסף מילאה תפקידים אדמיניסטרטיביים רבים במסגרות שונות, הן בתחום העסקי והפרטי, והן בתחום האקדמי ואזרחי.

שרון החלה לעסוק בהוראת אנגלית באופן מלא בשנת 2012, אז סיימה את תוכנית ה-CELTA של אוניברסיטת קיימברידג" כאשר שהתה בניו-יורק, ארה"ב. כמו כן, היא סיימה תוכנית לתעודת הוראה באוניברסיטה העברית בירושלים כדי להשתלב במערכת החינוך הישראלית, ולאחרונה סיימה קורס מקצועי ב-Neurolanguage Coaching.

היא התנסתה במסגרות פורמאליות ולא-פורמליות כאחד, ואוכלוסיות יעד שונות ומגוונות, בין השאר שוטרים באקדמיה לשוטרים שבבית-שמש וכן משפחות היוצאות לשליחות בחו"ל.

בתור שכזו שרון היתה חשופה לעולמות עבודה שונים ומגוונים ומביאה להוראה ניסיון עשיר המשלב יידע בתהליכי חברה עסקית וכן יידע תרבותי מתוך הכרותה עם אוכלוסיות יעד שונות. היא תוכל לאמן אתכם בקשת מיומנויות תקשורת עסקיות, החל מכתיבת מיילים ושיחות חולין, ועד להצגת פרזנטציות וניהול ישיבות.

עקרון מוביל של שרון בהוראתה הינו הצורך ויכולת שלנו לנוע קדימה כל העת, ולהשיג בהצלחה מטרות שאנו שמים לעצמנו.

קרן

מאמנת אנגלית עסקית בכירה

קרן עלתה לארץ לפני מספר שנים. היא נולדה בארה"ב וגדלה הן בארה"ב והן בישראל. ברשותה תואר ראשון ושני מאוניברסיטת בוסטון, שניהם בריפוי בעיסוק.

במסגרת עבודתה, עוסקת קרן גם בחיזוק מיומנויות למידה במסגרות פרטניות וקבוצתיות והיא משלבת ניסיון זה בהצלחה גם בתחום הוראת תקשורת באנגלית.

בנוסף לעבודתה כמרפה בעיסוק, קרן מלמדת אנגלית עסקית לאנשי עסקים, חברות ומפעלים, במסגרות קבוצתיות ופרטניות, וכן עוסקת בהוראת סטודנטים לתארים מתקדמים.

העושר התרבותי אליו נחשפה, בשילוב גישתה החיובית, הפתוחה והרגישה להוראה, הופכים אותה למאמנת שפה מצוינת. כמאמנת תקשורת באנגלית, קרן רהוטה וכריזמטית והיא מביאה עימה ניסיון רב בתחום התקשורת והכתיבה העסקית באנגלית כמו גם בתחום גישור פערים בין-תרבותיים. עם אנרגיה חיובית, ידע נרחב ויכולת להתחבר ללקוח ברמה המקצועית והאישית, חוויית הלמידה איתה חיובית, מהנה ומקדמת.

אילנה

מאמנת שפה ואנגלית עסקית בכירה

אילנה היא מאמנת אנגלית עסקית דו-לשונית, שנולדה בארה"ב וחיה בישראל מילדות.

לאחר סיום לימודי תואר ראשון בפסיכולוגיה באוניברסיטת תל אביב, המשיכה את לימודיה במכללת סמינר הקיבוצים, שם קיבלה תעודת הוראה באנגלית כשפה שנייה.

האתגרים הבין-תרבותיים שלה וחוויות שהיו לה מעבר לים הובילו אותה להתמחות בתחום המרתק של תקשורת בין-תרבותית, תוך קבלת תואר שני באנתרופולוגיה. היא מאמנת אנגלית עסקית מזה חמש עשרה שנים, במגוון מסגרות, כולל המגזר האקדמי והעסקי (היי-טק ותעשייה) ומלמדת בזום בשנה וחצי האחרונות. לפני שהתמחתה באנגלית עסקית, היא הובילה את מחקר איכותני בחברת ייעוץ עסקי בתל אביב.

אילנה היא גם מנחת קבוצות מוסמכת, ועבדה עם קבוצות מעורבות של ערבים ויהודים. המאמץ שלה ללמוד ערבית תרם להזדהות שלה עם הקשיים של לומדי אנגלית; היא מקבלת סיפוק רב מכך שהיא עוזרת ללקוחות איתם היא עובדת להתגבר על "חסימות השפה" שלהם, באווירה תומכת, תוך שימוש בהומור בהתאם לרגישות תרבותית.

ליזה

כותבת מקצועית של חומרי לימוד ומאמנת שפה בכירה

ליזה עשתה עלייה מבריטניה לאחר קריירה מצליחה כמנהלת גיוס בחברת היי-טק בלונדון.

היא מחזיקה בתעודות מקצועיות בעיצוב גרפי, כתיבת שיווקית ושתי תעודות הוראה מובילות באנגלית TEFL ו- CELTA. כעת היא נמצאת בתהליך של השלמת תואר ראשון בעיצוב גרפי ובמקביל עובדת בתחומי הוראת אנגלית עסקית, פיתוח משאבים וכתיבה שיווקית. בנוסף, היא הקימה ומנהלת בהתנדבות פרויקט מרכז מזון לסיוע למשפחות חד-הוריות בקהילה שלה בבית שמש.

ניסיונה כמורה לאנגלית עסקית הוא רחב ועשיר וכולל אימון של מנהלים בכירים בצרפת באמצעות זום, כמו גם הוראת מגוון קורסים אישיים וקבוצתיים בחברות מובילות, הן באמצעות זום והן פנים אל פנים.

יתרונה התחרותי הוא יכולתה לשלב את הידע המקיף שלה בעסקים בינלאומיים ותקשורת בין-תרבותית, לצד ניסיונה הרב בהוראת אנגלית. ליזה היא מורה מקצועית המאמינה ביעילות הוראה דינמית, המותאמת לצרכים הייחודיים של כל לקוח.

בריאן

מאמן אנגלית עסקית בכיר

בריאן הוא עורך דין אמריקאי בעל תארים במשפטים ובמדעי המדינה מאוניברסיטת וירג'יניה. לאחר סיום לימודיו, היה בריאן עורך דין פעיל בעיר הולדתו ריצ'מונד שבווירג'יניה במשך שמונה עשרה שנים. במהלך תקופה זו, הוא בילה את ימיו באולמות בתי המשפט בדיונים משפטיים במגוון מקרים החל בהתדיינות עסקית ועד להגנה פלילית. כיום בריאן נהנה לעזור למנהלים ובכירים להשתמש באנגלית עסקית בצורה מדויקת ומשכנעת, תוך הבנה שלקוחותיו זקוקים לשפה קולחת גם במצבים בהם הם תחת לחץ וכשהרבה מונח על כף המאזניים. בחמש השנים האחרונות הוא עוסק גם באימון צוותי דיבייט בשפה האנגלית ובנאום מול קהל בבתי ספר תיכוניים שונים, כולל אימונים לטורניר הדיבייט הלאומי.

שרה

מאמנת שפה ואנגלית עסקית בכירה

שרה, ילידת מנצ'סטר אנגליה, עלתה לארץ לפני שנים רבות והקימה את משפחתה בישראל. ברשותה תואר ראשון בעבודה סוציאלית מאוניברסיטת בר-אילן, תעודת הוראה מטעם משרד החינוך וכן תואר שני בחינוך מאוניברסיטת דרבי. בנוסף, היא עברה השתלמויות מקצועיות רבות בנושאים מגוונים כגון: דרכי הוראה, אינטליגנציה רגשית, יישומי מחשב ותקשורת באנגלית.

כמורה לאנגלית עסקית עם ותק של יותר משלושים שנה במקצוע, יש לה ניסיון עשיר ומגוון בהוראת מבוגרים בכל הרמות. שרה מלמדת אנגלית לעסקים ולקוחותיה מונים חברי כנסת, פורשי צה"ל, מנהלים בכירים באל-על, עובדים ומנהלים בחברות היי-טק, בנקים ועוד.

ניסיונה העשיר והידע הרב אותו צברה בתחום הוראת אנגלית לעסקים מאפשרים לה לזהות את הצרכים הייחודיים של כל לקוח ולהתאים את התוכנית וסגנון ההוראה האפקטיביים ביותר עבורו.

שרה פתוחה, רגישה וידידותית – מה שמעודד ומאפשר חווית למידה יעילה, שוטפת ומהנה.

יונתן

מאמן שפה ואנגלית עסקית בכיר

יונתן נולד בלונדון, אנגליה וסיים תואר ראשון במדעי המדינה מאוניברסיטת נוטינגהאם. לאחר שעלה לארץ, עבד שנים רבות בתחום הבֻּסְתְּנָאוּת בגנים הבוטנים בירושלים.

כמורה לאנגלית עסקית וכחלק מצוות מאמני אנגלית ב TrieEnglish, הוא מלמד לקוחות בכל הרמות ומקשת רחבה של תחומים, כולל פורשי צהל שנמצאים בתהליך מעבר לשוק האזרחי, עובדי היי-טק ומנהלים בתחום הכספים.

הידע והניסיון העסקי של יונתן, בשילוב מחויבות ומסירות מתמדת להתקדמות של הלומדים איתו, הם השילוב המושלם להצלחה. המוטו האישי שלו, אותו הוא משדר ללקוחותיו המגוונים הוא "אתם יכולים לעשות את זה!"

ג'יל

מאמנת שפה ואנגלית עסקית בכירה

ג'יל, ילידת זימבבואה, קיבלה תואר ראשון בפסיכולוגיה מאוניברסיטת קייפטאון בדרום אפריקה. היא סיימה את לימודי התואר השני בהוראת אנגלית כשפה שנייה ממדרשת בית ברל, ובנוסף, בשנת 2016 היא סיימה בהצלחה גם את תכנית לימודי אנגלית עסקית (EMB). במהלך העשרים שנים האחרונות היא מלמדת אנגלית כשפה שנייה גם במסגרת פרטנית וגם למגוון קבוצות, כולל ילדים עם לקויות למידה וצעירים המתכוננים לבחינות הבגרות באנגלית.

בשנים האחרונות עברה ג'יל ללמד אנגלית עסקית, שכן לדעתה זו מיומנות הכרחית לאנשי עסקים ישראליים הפועלים בסביבה הבינלאומית. באמצעות הניסיון הרב שלה באימון והוראה, היא מכינה את הלומדים לפגישות עסקיות חשובות, בונה ומחזקת את הדקדוק ואת אוצר המילים המקצועי שלהם, ומגבירה את הביטחון העצמי שלהם באמצעות הדמיה של סיטואציות ושיחות עסקיות רלוונטיות.

הסבלנות של ג'יל והאמונה החזקה ביכולותיהם של לקוחותיה, יוצרת חוויית למידה מוצלחת, מעשירה ומקדמת בקורסי האנגלית העסקית אותם היא מעבירה.

לואיי

מאמן אנגלית עסקית בכיר

לואיי, מאמן אנגלית עסקית, הוא יליד בריטניה, בעל תעודת הוראת אנגלית מקצועית של CELTA. מאז 2019 הוא מסייע באופן פעיל למנהלים ולקבוצות לשפר את מיומנויות השפה שלהם ולהשיג ביטחון ושטף באנגלית.

הוא גם בעל תואר שני בהנדסה מאוניברסיטת לידס בבריטניה וצבר ניסיון הנדסי של מעל עשור במגזרים שונים כולל ניהול ימי, מים, רכב, בנייה וסביבה.

גישתו הכריזמטית בשילוב עם ניסיונו התעשייתי הם ערך מוסף למנהלים ואנשי עסקים בתהליך רכישת מיומנויות תקשורת עסקית, לרבות אלה הדרושים לניהול פרויקטים מורכבים, ניהול משא ומתן על חוזים וכן למצגות מול הנהלות בכירות בחברות וארגונים.

בנוסף להדרכה פרטנית ובקבוצות, הוא מציע גם שירותי עריכה באנגלית למסמכים עסקיים.

רובין

מאמנת שפה ואנגלית עסקית בכירה

רובין, ילידת ארצות הברית, סיימה לימודי תואר הראשון בחינוך ואנגלית באוניברסיטת צפון קרוליינה. בישראל היא עוסקת בהוראת אנגלית כשפה שנייה במשך למעלה מעשרים שנה ומלמדת קבוצות מגוונות, כולל עובדים במפעלים, אנשי היי-טק וצעירים במערכת החינוך הציבורית.

בנוסף, רובין עובדת כעורכת טכנית בכתבי עת רפואיים בתחום רפואת ילדים. היא משתמשת בניסיון ההוראה הרב שלה, כמו גם בטכניקות הוראה מהנות וחדשניות, על מנת לחזק את הדקדוק ולהרחיב את אוצר המילים המקצועי של תלמידיה ולשפר את הביטחון העצמי שלהם תוך כדי דיבור. חלק גדול מההוראה שלה נעשית באמצעות הדמיה של שיחות עסקיות משחקי תפקידים השאובים מתוך העולם המקצועי הרלוונטי של כל לומד.

הסבלנות של רובין והאמונה החזקה ביכולותיהם של עובדים, מנהלים ואנשי עסקים איתם היא עובדת יוצרות חווית למידה מוצלחת ומקדמת.

לייעוץ מקצועי מלאו פרטים