דף הבית
מאמרים שפרסמנו
מדוע אין תחליף ללמידת אנגלית עסקית עם מורה פרטי

מדוע אין תחליף ללמידת אנגלית עסקית עם מורה פרטי

מחקרים מתחום חקר המוח והחברה מצביעים על כך שכולנו מחווטים לתקשורת בין-אישית וזקוקים לאינטראקציות חברתיות ע"מ למקסם את הפוטנציאל האנושי שלנו. כך גם בלמידת אנגלית עסקית – להפנה והתקדמות מיטבית אנו ממליצים על למידה אישית עם מורה פרטי מנוסה, מקצועי ודובר אנגלית כשפת-אם.

מאת: יפעת מן, מנכ"ל חברת TriEnglish להוראת אנגלית עסקית

בשלנים רבים נזכרים בערגה איך עמדו על כיסא ליד השיש במטבח וצפו באימא מבשלת. הריחות, הטעמים, הסיפורים, השאלות שנענות מיד, ההמחשה במקום, קבלת טיפים בזמן אמת, ניסוי וטעייה והמון המון תרגול, הם-הם שלימדו אותם לבשל כמו אמא. נכון שכיום ניתן למצוא כמות אינסופית של מתכונים באינטרנט, אך עדיין רבים בוחרים להירשם לסדנאות בבתי ספר לבישול ולאפייה, ובוחרים ללמוד עם מדריך בשר ודם, מנוסה ומוביל בתחומו.

בהקבלה, גם אנגלית עסקית (כולל מצגות, פגישות, משא ומתן, כתיבה עסקית, ניהול שיחות טלפון וועידה) ניתן ללמוד מתוך שפע אתרים באינטרנט, עם מורים וירטואלים, תוך צפייה בסרטים וקריאת ספרים. כל הדרכים מצוינות וכל חשיפה לשפה מבורכת ומקדמת. יחד עם זאת, אנשי עסקים שזמנם קצוב ורוצים להתקדם בקצב אופטימאלי ע"מ למקסם את הביצועים שלהם תוך שימוש בתקשורת עסקית אפקטיבית, יפיקו את המרב אם יחכימו ללמוד עם מורה פרטי מקצועי פנים-אל-פנים. כך הם יוכלו ללמוד באופן אקטיבי ולתרגל hands-on סיטואציות מתוך עולם התוכן הייחודי להם. במילים אחרות, למידה עם מורה היא תהליך אקטיבי ומעצים, שמקדם ומאתגר את הלקוח בקצב המותאם לו, במסגרת סדרת מפגשים בינאישיים ובלתי-אמצעיים.

להלן שאלות ונושאים אותן ניתן להבין, לתרגל ולהתקדם באפקטיביות מרבית כשהלומד נמצא פנים-מול-פנים עם המורה, שיכול לתת תשובות ופידבק באופן מקצועי, מיידי ובלתי-אמצעי:

  • מהן טעויות השפה הנפוצות שלי ואיך מתקנים אותם?
  • איך נהוג להתנהג במקרה ספציפי זה או אחר?
  • איך יוצרים רושם ראשוני מועיל ואיך משמרים את מערכת היחסים שנרקמה עם לקוח מוביל?
  • מה הם הכללים לכתיבת מייל באנגלית עסקית?
  • איך לענות ללקוח או קולגה בחו"ל בנושא רגיש מבלי לפגוע ולסכן את מערכת היחסים האישית והעסקית שנרקמה עימו?
  • איך מבטאים נכון וברור מילה מסוימת באנגלית?
  • איך מעשירים ומפנימים מילים וביטויים באנגלית עסקית?
  • איך בדיוק לוחצים יד על מנת להשאיר רושם חיובי?
  • מה לעשות, ועוד יותר קריטי, מה לא לעשות, במהלך משא ומתן עם אמריקאים, גרמנים או עם נציגים מסין?

כל כך הרבה שאלות, כל כך מעט זמן פנוי…

תוכנית ליווי אישית וממוקדת באנגלית עסקית, התפורה למידותיו של כל לומד, תחסוך זמן ומשאבים ותאפשר התנסות מעשית עם פידבק מיידי. למידה עם מורה תגשר על פערי שפה ותהפוך אתכם לאנשי עסקים המתקשרים באנגלית עסקית באופן עצמאי ומועיל, תוך חוויית לימוד מעצימה ומקדמת.

לחצו למידע אודות מורה לאנגלית עסקית
לחצו למידע נוסף אודות אנגלית עסקית – קורסים וסדנאות

לייעוץ מקצועי מלאו פרטים