דף הבית
מאמרים שפרסמנו
5 שאלות שכדאי לשאול את עצמך בעת בחירת קורס אנגלית עסקית

5 שאלות שכדאי לשאול את עצמך בעת בחירת קורס אנגלית עסקית

טריאנגליש - שאלות נפוצות

הרגע הזה שבו מחליטים לקחת קורס אנגלית עסקית הוא חשוב במיוחד. ההחלטה בבחירת קורס אנגלית עסקית מגלמת בתוכה את ההבנה ששיפור רמת האנגלית לצורכי עבודה הוא תהליך הכרחי עבור ההתקדמות שלכם בקריירה ושאם לא 'תקפצו למים' תתקלו בתקרת זכוכית או בקרקעית בריכה תחרותית מלאה במועמדים ששוחים בחופשיות באנגלית. ההחלטה להירשם לקורס אנגלית עסקית חשובה ומרכזית גם מכיוון שהיא מחייבת אתכם להקציב ולהשקיע זמן, אנרגיה ומשאבים כספיים כמו כן לייצר חלון זמן מרכזי ללימוד ולתרגול השפה בתוך לו"ז שהוא בדרך כלל כבר צפוף ועמוס גם כך.

הבנה חשובה לא פחות קשורה לכך שכשאתם מחליטים להירשם לקורס אנגלית עסקית, אתם מוציאים את עצמכם מאזור הנוחות ונדרשים להיפתח לשלב בו אתם לומדים ומתרגלים משהו חדש, במקרה זה שפה חדשה. יתכן גם שניסיתם לדחוק מחשבה זו לפינה נשכחת ולהעמיד פנים שהכול בסדר גם בלי שתשלטו באנגלית.

אבל כפי שרוב המנהלים והעובדים בחברות הייטק וארגונים גלובליים מבינים, אנגלית עסקית ברמה גבוהה היא כבר לא יתרון כי אם צורך בסיסי לכל משרה בעולם העסקים והטכנולוגיה הבינלאומי.

אז ההבנה שקעה וההחלטה התקבלה. עכשיו צריך לבחור קורס אנגלית עסקית איכותי, רלוונטי, פרקטי ואפקטיבי.

קיבצנו עבורכם 5 שאלות מפתח, שהתשובות עליהן יסייעו לכם לבחור בקורס אנגלית עסקית שיתאים לכם ביותר, יקדם אתכם באופן מיטבי ויסייע לכם להתקדם בשטף ובביטחון לכיוון היעד שלשמו נרשמתם:

1. באיזה בית ספר לאנגלית עסקית כדאי לי ללמוד קורס אנגלית עסקית?

למידת שפה זוהי מיומנות שמגלמת בתוכה אלמנט של זמן ואלמנט של תרגול. נכון להיום There are no quick fixes. כשמדובר בשיפור שפה אל תאמינו לגימיקים ולהבטחות ריקות כמו כאלו שמבטיחות שניתן לדבר שוטף תוך שבועות אחדים או כאלו שמבטיחים לכם שיפור מובטח עד לרמת שפת-אם. חשוב להבין ששיפור רמת אנגלית עסקית הוא תהליך ועל מנת שהוא יצליח ושהשפה תיטמע בראשכם, נדרשים תרגול רב, זמן וסבלנות. בית הספר אותו תבחרו צריך להציע לכם תכנית בעלת יעדים הגיוניים, שתתאים לרמתכם ותסייע לכם להגיע ליעד בדרך טובה ונעימה.

2. מי הוא מאמן השפה המתאים ביותר ללימוד קורס אנגלית עסקית ואיך הוא יכול לעזור לי להשיג את מטרותיי בקורס?

מאמני שפה עם ניסיון בלימוד אנגלית עסקית הם כלי מפתח ומשמעותי בהצלחת הקורס ובהשגת יעדיו. מלבד הניסיון שלהם בלימוד ואימון השפה עצמה, חשוב לוודא שיש להם גם רקע וניסיון עבודה בעולם העסקי הבינלאומי כמן גם ניסיון באימון שפה מול אנשי עסקים המגיעים מתחומים מגוונים. בנוסף, חשוב כי מאמן השפה יכיר את עולם התוכן ממנו מגיע הלקוח ואת המושגים והמונחים המקובלים בתחום. לימודים עם מאמן אנגלית עסקית בעל רקע מקצועי עשיר, המגיע עם ניסיון ומיומנות בעולם העסקים הגלובלי, יהיו לימודים ממוקדים ואפקטיביים, שיחסכו לכם אנרגיה, זמן ותסכולים מיותרים.

טרייאינגליש - אודותינו

3. אילו שיטה וחומרי לימוד תתאים לקורס האנגלית העסקית שלי?

חשוב לדעת שאין שיטה אחת שמתאימה לכולם – ולכן המלצתנו היא לבחור בתוכנית המלמדת אנגלית עסקית במגוון שיטות. שיטת הלימוד עליה אנו ממליצים היא למידה מעמיקה של מיומנויות תקשורת הקשורות לאנגלית עסקית וביצוע מגוון רחב של התנסויות ותרגולים בכל מיומנות. לדוגמא, למידת כתיבת מיילים עסקיים בצורה נכונה תוך שימת דגש על מענה תואם למגוון נושאים באנגלית עסקית הוא חשוב, אך ללא תרגול מעמיק והתנסות שתעניק לכם ביטחון בכתיבה, הלמידה הופכת ללא אפקטיבית. התנסות מעשית במיומנויות תקשורת שונות באנגלית עסקית בשילוב עם למידה של התנהלות נכונה בעולם הגלובאלי תסייע לכם לצבור ביטחון ושטף בשפה.

חומרי הלימוד בקורס אנגלית עסקית שלכם צריכים להיות עדכניים, עשירים בתוכן רלבנטי וברורים להבנה. חומרי לימוד נוספים שיש סביבנו תמיד והם זמינים היום יותר מאי פעם אלו עיתונים מקוונים, תכניות טלוויזיה, הרצאות TED ופודקאסטים שונים יכולים להשתלב בצורה נהדרת בקורס אנגלית עסקית ולהעשיר את הידע שלכם. שילוב של חומרי לימוד מגוונים יעשיר את הידע שלכם באנגלית עסקית ויהפוך את הקורס לחווייתי ומהנה יותר עבורכם.

4. מהו הערך המוסף שיש לקורס אנגלית עסקית נותן לי?

קורס אנגלית עסקית מוצלח יהיה אחד כזה שמעניק לכם כלים נוספים להצלחה בעולם העסקים הגלובלי. כלים שימושיים ופרקטיים כמו ניהול משא ומתן בינלאומי, הצגת מצגות עסקיות, ניהול ישיבות עסקיות עם קולגות מחו"ל, גיוס כספים מתורמים מעבר לים, והתנהלות טבעית ונינוחה באנגלית הם רק חלק קטן מהכלים הנוספים שתוכלו להפיק מקורס אנגלית עסקית מוצלח.

5. מדוע חשובה לי גמישות בתוכן ובלוח הזמנים בקורס אנגלית עסקית?

גמישות היא הכרחית להצלחת הקורס משתי סיבות עיקריות: גמישות בהתאמת התכנים לכל לומד או קבוצת לימוד וכן גמישות בכל הקשור למועדי הקורס המועדפים על הלקוח.

כדי שקורס אנגלית עסקית יהיה אפקטיבי ומשמעותי, חשוב שהוא יהיה מותאם לכל לומד פרטני או לקבוצת הלימוד. תכנית אימון אשר תותאם לרמת האנגלית שלכם ותתמקד בתחומים העסקיים והמקצועיים החשובים לכם תסייע לכם להתקדם ולהשתפר באנגלית עסקית בקצב אופטימאלי.

אצלנו, לדוגמא, לפני שמתאימים את תכנית הלימוד, מבצעים לכל לקוח מבדק רמה קצר, מתאמים מולו ציפיות ובונים לו תכנית אישית המתאימה לצרכיו ולרצונותיו. כך הופכת תכנית האימון האישית לאפקטיבית במיוחד מכיוון שהלקוח מתמקד ומתרגל בנושאים להם הוא זקוק ע"מ לתקשר בעבודתו בשטף ובביטחון.

גמישות בכל הקשור להתאמת זמני הלמידה שמתאימים ללקוח היא חשובה כדי שהלקוח יוכל להתרכז בשיעורים ולהיות פנוי אליהם. אנחנו משתדלים תמיד למצוא לכל לקוח את מאמן השפה שיוכל לקבל אותו בזמנים הנוחים לו כדי שיוכל להפיק משיעוריו את המקסימום. מאמני השפה שלנו מלמדים לאורך כל שעות היום (כולל ערבים) וישנה גמישות רבה בלוחות הזמנים של הקורס.

לאחר ששאלתם את עצמכם את חמשת הללו אנו סמוכים ובטוחים שתבחרו את קורס אנגלית עסקית שמתאים לכם ביותר. תזכרו שהדרך חשובה לא פחות מהתוצאה והקורס שתבחרו צריך להיות מקצועי אך גם מהנה וחוויתי. קורס אנגלית עסקית טוב אולי ישפר את רמת האנגלית העסקית שלכם אך קורס אנגלית עסקית מעולה עשוי לשנות את חייכם המקצועיים.

שתהיה לכם הצלחה רבה ושיפתחו בפניכם הזדמנויות ואפשרויות להתקדם ולהגיע להישגים חדשים!

הטקסט כתוב בלשון זכר אך פונה לכל המגדרים.

הכותבות: יפעת מן ואופיר אלירז

TriEnglish – מאמנים אותך להצליח… באנגלית!