דף הבית
מאמרים שפרסמנו
4 סיבות מדוע כדאי ללמוד אנגלית עסקית עם TriEnglish

4 סיבות מדוע כדאי ללמוד אנגלית עסקית עם TriEnglish

עולם העסקים פורץ גבולות גיאוגרפיים ותרבותיים, במיוחד בעידן הנוכחי, הגלובלי מאי פעם. ישראל, אומת הסטארט-אפ ומעצמת הייטק, הפכה מזמן למבוקשת על ידי משקיעים מרחבי העולם. מתוך כך, שליטה מלאה בשפה האנגלית הפכה לתנאי הכרחי כדי להיכנס לשווקים בינלאומיים ולהתפתח בהם. אולם, אין זה מספיק לדעת לשוחח באנגלית: כאשר מדובר בקשרים עסקיים חובקי עולם, שליטה באנגלית עסקית הינה ערך מוסף משמעותי לא רק לכניסה, אלא גם לשגשוג בעולם העסקים.

מה היא אנגלית עסקית?

כשמשתמשים במושג "אנגלית עסקית", הכוונה למכלול של מיומנויות תקשורת באנגלית הכוללים: תקשורת יומיומית במשרד, כתיבת מיילים, ניהול שיחות טלפון, פגישות, משא ומתן, העברת מצגות ופרזנטציות, היכולת לגשר על פערים תרבותיים, ניהול שיחות מקצועיות עם עמיתים והיכולת לקיים שיחת חולין ע"מ לטפח ולהעמיק קשרים אישיים ועסקיים. כל זאת במקביל להפנמה ותרגול של הידע המקצועי הדרוש להתנהלות מוצלחת בעולם העסקי, שמתקשר בעיקר באנגלית. מיומנויות תקשורת אלו באנגלית, מקנות לכם ביטחון, יוצרות רושם ומציבות אתכם ביתרון על פני המתחרים.

מהי חברת בוטיק ללימוד אנגלית?

חברת בוטיק כשמה כן היא – חברת נישה, איכותית ומומחית בתחומה. בחברת בוטיק אין מערכי שיעור ידועים מראש ואין תכנית שנתית בפריסה ארצית. כל לקוח וכל חברה עסקית, זוכים להתאמה אישית של תכניות הלימוד לפי מידותיהם – החל מאבחון ואפיון הצרכים, דרך קצב הלמידה ושינון של אוצר המילים הרלוונטי לתחום, לימוד התרבות והז'רגון העסקי של החברות שמעבר לים ועד אימון אישי לבניית ביטחון עצמי וליטוש כישורי הפרזנטציה והמו"מ של כל עובד או מנהל.

הנה 4 סיבות ללימוד אנגלית עסקית TriEnglish:

 1. נתחיל בביטחון העצמי

  הוכח מחקרית שאנשים אשר מתנהלים ומדברים בביטחון נתפסים כאמינים יותר ובעלי מקצועיות וניסיון. ביטחון הוא אחד הדברים החשובים ביותר שצריך לפתח כדי להצליח בעולם העסקים ויוצר את הרושם הראשוני. התנהלות נכונה באינטראקציה עסקית, הנעזרת בתקשורת קולחת ובטוחה המשדרת אמינות הן בתוכן והן בשפת הגוף, ביכולתה להעביר מסר, לשכנע וליצור אווירה נינוחה. בחברת בוטיק אשר מתמחה באנגלית עסקית, מתמקדים באספקטים אלו ומאמנים את הלקוח ממש כמו שמאמנים אתלט – בהתמדה תוך מתן מידע, הנחיות, עידוד ואימון פרקטי באמצעות סימולציות ומשחקי תפקידים מותאמים אישית. כל אלה משפרים את התקשורת והאפקטיביות ומסייעים לפיתוח ביטחון עצמי ברגע האמת.

 2. חשיבות הכבוד ההדדי בעסקים

  לפני שלומדים איך לנהל משא ומתן וכיצד לבנות פרזנטציה, היכולת הבסיסית ביותר היא היכולת ליצור קשר אישי אמפאתי תוך הקשבה ורגישות לאדם העומד מולנו, גם כשזה קשור לעניין עסקי. הבעת כבוד אישי והערכה לכללי נימוסים ולמוסכמות תרבותיות, הם התשתית לטיפוח קשרים עסקיים ארוכי טווח. בחברת בוטיק מתמחים בתקשורת בין-תרבותית ושמים דגש על הבנה ולימוד של מנהגים, דפוסי התנהגות והנחות יסוד שונות ברחבי העולם וכל זאת על מנת לגשר על הפער התרבותי ולאפשר תקשורת בונה ומכבדת.

 3. היכולת לטפח קשרים בין-אישיים

  האמירה "עסקים זה אנשים" מבטאת את הרעיון שעל מנת להצליח בעסקים, יש לבנות מערכת יחסים הבנויות על אמון הדדי וחיבה. לשם כך דרושה מודעות עצמית, כישורים חברתיים תשומת לב למחוות, ידע וניסיון – כל אלה ועוד ניתנים ללקוחות בחברת בוטיק.
  כשאתה מתקשר ביעילות, בכל שפה, אתה מצליח להעביר באפקטיביות את המסר שלך, את האני מאמין שלך ואת האינטרסים שלך. עם זאת במקביל, בכל רגע עלייך לזכור לטפח את הקשרים הבין-אישיים וליצור אווירה נינוחה ומאפשרת.

 4. אימון אישי לשיפור הכישורים העסקיים

  כשלומדים אנגלית עסקית עם חברת בוטיק אשר מתמחה בתחום, שיפור וליטוש כישורי השפה הם רק ההתחלה. מעבר להעשרת אוצר המילים, הדקדוק ומבנה השפה, הלקוח מחדד את היכולת למקד את המסר, להעבירו בצורה מקצועית, ברורה ותואמת לתרבות העסקית הרווחת. בנוסף, הלקוח מתרגל את היכולת ליצור עניין וקשב, ובכך להצליח לשכנע ולהשיג את המטרות אותם הוא מייצג, בביטחון וברהיטות.

לסיכום, מדוע כדאי ללמוד אנגלית עסקית בחברת בוטיק וותיקה ומוכרת?

לידע ולניסיון שנצברו בחברת בוטיק אין תחרות. יעידו על כך מאות לקוחות מרוצים שרכשו מיומנויות שהן הרבה מעבר למה שציפו כשהחליטו לשפר את רמת האנגלית שלהם. בחברת בוטיק לא מלמדים רק אנגלית, אלא מאמנים אתכם ומציידים אתכם ב"תרמיל כישורים" שישמש אתכם הן בעסקים והן בחייכם האישיים. אנחנו בחברת TriEnglish סבורים שעל-ידי תקשורת נכונה ורהוטה ניתן להעביר את המסר באפקטיביות רבה יותר, להשיג את האינטרסים העסקיים שלכם, ועל הדרך גם לבנות קשרים בין-אישיים חשובים וארוכי-טווח. צוות ההדרכה של TriEnglish בכיר ומיומן וכל המורים אקדמאים ממוצא אנגלוסקסי, מתמחים בתקשורת עסקית ובאים עם ניסיון עסקי וניסיון חיים, אותם הם חולקים עם לקוחות החברה.

צאו לכבוש את העולם:

אז אם אתם מעדיפים לתת לאנשי המקצוע המובילים להכשיר ולאמן אתכם בכל הקשור במיומנויות אנגלית עסקית, פנו אלינו וגלו את מגוון שירותי האימון והשפה, שפותחו במיוחד עבור מנהלים ואנשי עסקים הנדרשים לעבוד בעולם העסקים הגלובלי.

לייעוץ מקצועי מלאו פרטים