הצוות בתל אביב והסביבה

פטרישיה

פטרישיה

מאמנת אנגלית עסקית בכירה באזור המרכז

פטרישה עלתה לארץ מארה"ב לאחר שנים של קריירה מצליחה בתחומי המשפטים, משאבי אנוש וביטחון בפלורידה ובאריזונה, כמו גם באירופה ובמדינות נוספות ברחבי העולם. ברשותה תואר במשפטים ותואר ראשון בפסיכולוגיה, כמו גם תעודות מקצועיות בתחומי ההדרכה ומשאבי אנוש. בנוסף, כעורכת דין, יש לה ידע עשיר בניסוח חוזים וכן ניסיון רב בעבודה בתחום הנדל"ן.יתרה על כך, היא עבדה כיועצת נדל"ן הן לרוכשים והן למוכרים בארצות הברית ובישראל, כך שהיא מכירה את תחום הנדל'ן הבינלאומי.

בארץ עברה פטרישה הכשרה מיוחדת להוראת אנגלית עסקית למבוגרים והיא מלמדת קורסים יחידניים וקבוצתיים בחברות מובילות ברחבי הארץ. יתרונה התחרותי בכך שהיא משלבת את הידע הנרחב שלה בעסקים גלובאליים עם היכרות מעמיקה בתקשורת בין-תרבותית וניסיונה בהוראת אנגלית, וממקדת אותם לצרכיו של כל לקוח.

פטרישה מקצוענית, בעלת חוש הומור, פתוחה וידידותית ומצליחה לגרום לכל לקוחותיה לחוש שהם בידיים טובות ומהימנות, המסייעות להם בבטחה להשיג את המטרות שהציבו לעצמם.

קרן

מאמנת אנגלית עסקית בכירה בתל-אביב

קרן עלתה לארץ לפני מספר שנים. היא נולדה בארה"ב וגדלה הן בארה"ב והן בישראל. ברשותה תואר ראשון ושני מאוניברסיטת בוסטון, שניהם בריפוי בעיסוק.

במסגרת עבודתה, עוסקת קרן גם בחיזוק מיומנויות למידה במסגרות פרטניות וקבוצתיות והיא משלבת ניסיון זה בהצלחה גם בתחום הוראת תקשורת באנגלית.

בנוסף לעבודתה כמרפה בעיסוק, קרן מלמדת אנגלית עסקית לאנשי עסקים, חברות ומפעלים, במסגרות קבוצתיות ופרטניות, וכן עוסקת בהוראת סטודנטים לתארים מתקדמים.

העושר התרבותי אליו נחשפה, בשילוב גישתה החיובית, הפתוחה והרגישה להוראה, הופכים אותה למאמנת שפה מצוינת. כמאמנת תקשורת באנגלית, קרן רהוטה וכריזמטית והיא מביאה עימה ניסיון רב בתחום התקשורת והכתיבה העסקית באנגלית כמו גם בתחום גישור פערים בינתרבותיים. עם אנרגיה חיובית, ידע נרחב ויכולת להתחבר ללקוח ברמה המקצועית והאישית, חוויית הלמידה איתה חיובית, מהנה ומקדמת.

דייויד

מאמן שפה אנגלית עסקית באזור תל אביב

דייוויד נולד באירופה וגדל בסן פרנסיסקו, קליפורניה. הוא השלים תואר ראשון בספרות אנגלית מאוניברסיטת סן פרנסיסקו. בשמונה השנים האחרונות הוא מלמד אנגלית עסקית ברחבי העולם, עם דגש על התכתבות עסקית ואנגלית עסקית יומיומית.

דייוויד חי ולימד אנגלית בארבע מדינות מאז 2012, ומכאן שיש לו ניסיון רב בהוראה בתרבויות זרות. הוא כריזמטי, מנוסה ובעל כישורי תקשורת ופונולוגיה מצוינים. אישיותו הנעימה של דייוויד מאפשרת בנייה של מערכת יחסים מקצועית, זורמת ומאפשרת עם הלומדים איתו. הוא אוניברסאלי בכישורי האימון שלו ומנוסה באותה מידה בניהול שיעורי קבוצות כמו גם במפגשי לימוד אישיים.

לייעוץ מקצועי מלאו פרטים