דף הבית
צוות ההדרכה
הצוות בתל אביב והסביבה

הצוות בתל אביב והסביבה

פטרישיה

מאמנת אנגלית עסקית בכירה באזור המרכז

פטרישה עלתה לארץ מארה"ב לאחר שנים של קריירה מצליחה בתחומי המשפטים, משאבי אנוש וביטחון בפלורידה ובאריזונה, כמו גם באירופה ובמדינות נוספות ברחבי העולם. ברשותה תואר במשפטים ותואר ראשון בפסיכולוגיה, כמו גם תעודות מקצועיות בתחומי ההדרכה ומשאבי אנוש. בנוסף, כעורכת דין, יש לה ידע עשיר בניסוח חוזים וכן ניסיון רב בעבודה בתחום הנדל"ן.יתרה על כך, היא עבדה כיועצת נדל"ן הן לרוכשים והן למוכרים בארצות הברית ובישראל, כך שהיא מכירה את תחום הנדל'ן הבינלאומי.

בארץ עברה פטרישה הכשרה מיוחדת להוראת אנגלית עסקית למבוגרים והיא מלמדת קורסים יחידניים וקבוצתיים בחברות מובילות ברחבי הארץ. יתרונה התחרותי בכך שהיא משלבת את הידע הנרחב שלה בעסקים גלובאליים עם היכרות מעמיקה בתקשורת בין-תרבותית וניסיונה בהוראת אנגלית, וממקדת אותם לצרכיו של כל לקוח.

פטרישה מקצוענית, בעלת חוש הומור, פתוחה וידידותית ומצליחה לגרום לכל לקוחותיה לחוש שהם בידיים טובות ומהימנות, המסייעות להם בבטחה להשיג את המטרות שהציבו לעצמם.

דבורה

מאמנת אנגלית עסקית בכירה באזור המרכז

דבורה, ילידת ארה"ב, השלימה את לימודיה בהוראת אנגלית במכללת האנטר בניו-יורק ותואר שני מאוניברסיטת בר אילן. היא מלמדת אנגלית עסקית לאנשי עסקים ישראליים למעלה מעשרים שנה.

ניסיונה הרב כולל עבודה עם אנשי עסקים בעולם ההיי-טק, חברות ציבוריות ופרטיות, משרדי ממשלה וצה"ל. בנוסף לניסיון ההוראה שלה, היא מאמנת יצירתית עבור יחידים וקבוצות כאחד ומתמקדת בזיהוי נקודות הדורשות שיפור והתפתחות בתחומים כמו שיחות חולין עסקיות, כתיבת דוא"ל וכישורי הצגה מול קהל בזירה העסקית.

דבורה שמה דגש על כבוד הדדי ושיתוף פעולה על מנת ליצור את סביבת הלמידה האופטימלית לכל הלקוחות הלומדים איתה.

דייויד

מאמן שפה אנגלית עסקית באזור תל אביב

דייוויד נולד באירופה וגדל בסן פרנסיסקו, קליפורניה. הוא השלים תואר ראשון בספרות אנגלית מאוניברסיטת סן פרנסיסקו. בשמונה השנים האחרונות הוא מלמד אנגלית עסקית ברחבי העולם, עם דגש על התכתבות עסקית ואנגלית עסקית יומיומית.

דייוויד חי ולימד אנגלית בארבע מדינות מאז 2012, ומכאן שיש לו ניסיון רב בהוראה בתרבויות זרות. הוא כריזמטי, מנוסה ובעל כישורי תקשורת ופונולוגיה מצוינים. אישיותו הנעימה של דייוויד מאפשרת בנייה של מערכת יחסים מקצועית, זורמת ומאפשרת עם הלומדים איתו. הוא אוניברסאלי בכישורי האימון שלו ומנוסה באותה מידה בניהול שיעורי קבוצות כמו גם במפגשי לימוד אישיים.

מיצי

מאמנת שפה ברמת גן ותל אביב

מיצי, ילידת דרום אפריקה, מלמדת אנגלית עסקית לאנשי עסקים ברחבי העולם ב-10 השנים האחרונות. היא הוסמכה כמורה לאנגלית וברשותה תעודת TEFL עם דגש מעשי על מיומנויות הוראה, מודעות שפה, phonology וניהול כיתה.

ניסיונה של מיצי כולל הוראת אנגלית עסקית למנהלים בתחומי התרופות, הרפואה, נפט וגז, אנרגיה, כספים, משאבי אנוש ושיווק. תלמידיה נהנים מידע וניסיון ממקור ראשון בכל הקשור לעבודתה של עם לומדים מתרבויות שונות, כולל רוסיה וסין.

בנוסף, מיצי מתבססת על ניסיונה החזק בהוראת קבוצות וקורסים פרטניים נושאים כגון כתיבת דואר אלקטרוני, אתיקה עסקית ואנגלית עסקית מדוברת, על מנת לספק לתלמידיה אווירה לימודית שהיא מקצועית, סבלנית ופרודוקטיבית.

קרן

מאמנת אנגלית עסקית בכירה בתל-אביב

קרן עלתה לארץ לפני מספר שנים. היא נולדה בארה"ב וגדלה הן בארה"ב והן בישראל. ברשותה תואר ראשון ושני מאוניברסיטת בוסטון, שניהם בריפוי בעיסוק.

במסגרת עבודתה, עוסקת קרן גם בחיזוק מיומנויות למידה במסגרות פרטניות וקבוצתיות והיא משלבת ניסיון זה בהצלחה גם בתחום הוראת תקשורת באנגלית.

בנוסף לעבודתה כמרפה בעיסוק, קרן מלמדת אנגלית עסקית לאנשי עסקים, חברות ומפעלים, במסגרות קבוצתיות ופרטניות, וכן עוסקת בהוראת סטודנטים לתארים מתקדמים.

העושר התרבותי אליו נחשפה, בשילוב גישתה החיובית, הפתוחה והרגישה להוראה, הופכים אותה למאמנת שפה מצוינת. כמאמנת תקשורת באנגלית, קרן רהוטה וכריזמטית והיא מביאה עימה ניסיון רב בתחום התקשורת והכתיבה העסקית באנגלית כמו גם בתחום גישור פערים בינתרבותיים. עם אנרגיה חיובית, ידע נרחב ויכולת להתחבר ללקוח ברמה המקצועית והאישית, חוויית הלמידה איתה חיובית, מהנה ומקדמת.

קרלה

מאמנת שפה ואנגלית עסקית בתל אביב

קרלה נולדה וגדלה בלונדון ומשחקת מגיל שש, עם קריירה בטלוויזיה ובתיאטרון. היא השלימה תואר ראשון במשחק ותיאורית דרמה באנגליה, והמשיכה לתואר שני באקדמיה האמריקאית לאמנות דרמטית בניו יורק.

מאז הופיעה ולימדה משחק בלונדון, ניו יורק וגרמניה – שם החליטה לראשונה להתחיל ללמד אנגלית עסקית לפני שמונה שנים. היא המשיכה בכך בישראל ועובדת עם לקוחות ממגזרים מגוונים.

קרלה עובדת גם כמאמנת עסקית ועוזרת ללקוחותיה בחיזוק ביטחונם העצמי ובשיפור כישורי תקשורת ודיבור בפני קהל. היא ממזגת את הניסיון הייחודי שלה הן בעולמות המשחק והן בחינוך על מנת להעביר אימונים מרעננים ומהנים.

בעבודתה כמאמנת שפה, קרלה עובדת את מנהלים ואנשי עסקים ומתמקדת בחיזוק הביטחון שלהם לדבר ולהיות עצמם בקונטקסט המקצועי.

לייעוץ מקצועי מלאו פרטים