הצוות הדרומי

היידי

מאמנת שפה בכירה לאנגלית עסקית באזור אשקלון ואשדוד

היידי, ילידת ארה"ב ובעלת תואר ראשון בעיתונאות מאוניברסיטת מינסוטה, הפכה את ישראל לביתה בשנת 1990. מכיוון שרוב הניסיון העסקי שלה בארצות הברית מגיע מתחום הקמעונאות, יש לה שפע של ידע הקשור בכישורי דיבור ושירות לקוחות, בו היא עושה שימוש כשהיא עובדת את תלמידיה על שיפור התקשורת הבינלאומית מול העמיתים שלהם בחו"ל.

ניסיון ההוראה העסקי של היידי בישראל מכסה קורסים פרטניים וקבוצתיים למתחילים, קורסים ללומדים ברמה בינונית, וכן ללקוחות ברמה גבוהה, שמחפשים את הדחיפה הנוספת כדי להגיע לשלב הבא.

היידי מחכימה לשנות את הרמה, הקצב והתכנים של כל תוכנית על מנת להתאים אותה לצרכים ולציפיות הספציפיות של כל לקוח. בנוסף, האישיות החמה והפתוחה שלה מעודדת את תלמידיה להתאהב במהירות בשפה האנגלית וליהנות מחוויית הלימוד שלהם, אותה היידי שוזרת בהומור, ניסיון ומקצועיות.

בריאן

מאמן שפה בכיר באזור אשקלון ומרכז הארץ

בריאן הוא עורך דין אמריקאי בעל תארים במשפטים ובמדעי המדינה מאוניברסיטת וירג'יניה. לאחר סיום לימודיו, היה בריאן עורך דין פעיל בעיר הולדתו ריצ'מונד שבווירג'יניה במשך שמונה עשרה שנים. במהלך תקופה זו, הוא בילה את ימיו באולמות בתי המשפט בדיונים משפטיים במגוון מקרים החל בהתדיינות עסקית ועד להגנה פלילית. כיום בריאן נהנה לעזור למנהלים ובכירים להשתמש באנגלית עסקית בצורה מדויקת ומשכנעת, תוך הבנה שלקוחותיו זקוקים לשפה קולחת גם במצבים בהם הם תחת לחץ וכשהרבה מונח על כף המאזניים. בחמש השנים האחרונות הוא עוסק גם באימון צוותי דיבייט בשפה האנגלית ובנאום מול קהל בבתי ספר תיכוניים שונים, כולל אימונים לטורניר הדיבייט הלאומי.

אנט

מאמנת שפה ואנגלית עסקית באזור קרית גת-אשדוד

ברשותה של אנט, מורה לאנגלית עסקית ילידת ארצות הברית, תואר ראשון במדעי המחשב ותואר ראשון נוסף בארכיטקטורה מאוניברסיטת דרקסל בפילדלפיה. בשנת 2011 היא הוסיפה הסמכה בניהול פרויקטים לפורטפוליו המקצועי שלה.

הרקע והניסיון המקצועי של אנט כמאמנת ארגונית בזירה הגלובאלית וכן כיועצת ומתכננת בתחום ה-IT מאפשרים לה אינטראקציה מוצלחת במיוחד עם אינספור לקוחות ברמות שונות של תקשורת באנגלית. זאת ועוד, הידע הנרחב שלה מאפשר לה לשלב בשיעוריה נקודת מבט מקיפה בתחומים חיוניים כגון תקשורת בין-תרבותית, כללי נימוסין ושיחות חולין בהקשר העסקי.

עם גישה מקצועית, חמה ופתוחה וכן עם יכולת פתרון בעיות חדה, אנט מאפשרת סביבת למידה אופטימלית לאנשי עסקים המבקשים לשפר מיומנויות של אנגלית עסקית.

סוזאן

מאמנת אנגלית עסקית בכירה באזור השפלה

ברשותה של סוזאן, ילידת אנגליה, תואר ראשון בכלכלה מאוניברסיטת לונדון מטרופוליטן, בית הספר למנהל עסקים. היא המשיכה לקריירה בתחום המימון ועבדה כמנהלת חשבונות עבור חברות כמו לוקהיד מרטין ו- "קבוצת הייעוץ של בוסטון", וכן בשגרירות ישראל בלונדון. ניסיונה המקצועי משתרע גם על תעשיית ההיי-טק.

סוזן עשתה את המעבר ללימוד אנגלית עסקית לאחר שסיימה בהצלחה את התוכנית להוראת אנגלית במכללת בית ברל.

ניסיונה העסקי העשיר של סוזאן בחברות בינלאומיות מהווה ערך מוסף כשהיא מלמדת תקשורת באנגלית, כולל תחום ההתכתבות הגלובלית וכתיבת מייל באנגלית בצורה מקצועית וכן באימון אנשי עסקים בכל הקשור לפרטים הקטנים של תקשורת יומיומית עם ממשקים בינלאומיים. ניסיונה בהוראת בחינות הבגרות בבתי הספר התיכוניים מדגים את הסבלנות והרצון שלה לעזור לתלמידיה להגיע לפוטנציאל שלהם באנגלית.

סוזאן ממשיכה את מסירותה להוראת אנגלית באמצעות עבודתה כמתנדבת בלימוד אנגלית לילדים עם לקויות למידה.

לייעוץ מקצועי מלאו פרטים