הצוות באזור השרון

פטרישיה

פטרישיה

מאמנת אנגלית עסקית בכירה במרכז ובאזור השרון

פטרישה עלתה לארץ מארה"ב לאחר שנים של קריירה מצליחה בתחומי המשפטים, משאבי אנוש וביטחון בפלורידה ובאריזונה, כמו גם באירופה ובמדינות נוספות ברחבי העולם. ברשותה תואר במשפטים ותואר ראשון בפסיכולוגיה, כמו גם תעודות מקצועיות בתחומי ההדרכה ומשאבי אנוש. בנוסף, כעורכת דין, יש לה ידע עשיר בניסוח חוזים וכן ניסיון רב בעבודה בתחום הנדל"ן.יתרה על כך, היא עבדה כיועצת נדל"ן הן לרוכשים והן למוכרים בארצות הברית ובישראל, כך שהיא מכירה את תחום הנדל'ן הבינלאומי.

בארץ עברה פטרישה הכשרה מיוחדת להוראת אנגלית עסקית למבוגרים והיא מלמדת קורסים יחידניים וקבוצתיים בחברות מובילות ברחבי הארץ. יתרונה התחרותי בכך שהיא משלבת את הידע הנרחב שלה בעסקים גלובאליים עם היכרות מעמיקה בתקשורת בין-תרבותית וניסיונה בהוראת אנגלית, וממקדת אותם לצרכיו של כל לקוח.

פטרישה מקצוענית, בעלת חוש הומור, פתוחה וידידותית ומצליחה לגרום לכל לקוחותיה לחוש שהם בידיים טובות ומהימנות, המסייעות להם בבטחה להשיג את המטרות שהציבו לעצמם.

ג'יל

מאמנת שפה ואנגלית עסקית בכירה באזור השרון

ג'יל, ילידת זימבבואה, קיבלה תואר ראשון בפסיכולוגיה מאוניברסיטת קייפטאון בדרום אפריקה. היא סיימה את לימודי התואר השני בהוראת אנגלית כשפה שנייה ממדרשת בית ברל, ובנוסף, בשנת 2016 היא סיימה בהצלחה גם את תכנית לימודי אנגלית עסקית (EMB). במהלך העשרים שנים האחרונות היא מלמדת אנגלית כשפה שנייה גם במסגרת פרטנית וגם למגוון קבוצות, כולל ילדים עם לקויות למידה וצעירים המתכוננים לבחינות הבגרות באנגלית.

בשנים האחרונות עברה ג'יל ללמד אנגלית עסקית, שכן לדעתה זו מיומנות הכרחית לאנשי עסקים ישראליים הפועלים בסביבה הבינלאומית. באמצעות הניסיון הרב שלה באימון והוראה, היא מכינה את הלומדים לפגישות עסקיות חשובות, בונה ומחזקת את הדקדוק ואת אוצר המילים המקצועי שלהם, ומגבירה את הביטחון העצמי שלהם באמצעות הדמיה של סיטואציות ושיחות עסקיות רלוונטיות.

הסבלנות של ג'יל והאמונה החזקה ביכולותיהם של לקוחותיה, יוצרת חוויית למידה מוצלחת, מעשירה ומקדמת בקורסי האנגלית העסקית אותם היא מעבירה.

ניקול

מאמנת אנגלית עסקית בכירה באזור המרכז והשרון

ניקול, ילידת דרום-אפריקה, למדה הוראת אנגלית כשפה שנייה במכללת בית ברל וכן ניהול תיירות במכללת רפיד בדרום אפריקה. לאחרונה גם קיבלה הסמכה פורמאלית כמאמנת עסקית.

לפני שהחלה בקריירה של הוראת אנגלית למבוגרים, ניקול עסקה בתיאום וניהול של טיולים מאורגנים של קבוצות תיירים שהגיעו לישראל. לאחר מכן, היא התמחתה בהוראת אנגלית עסקית לבכירים ומאז 2010 היא עובדת כמאמנת אנגלית עסקית של מנהלים ישראלים. במסגרת זו היא משלבת את הניסיון המקצועי העשיר שלה, הן בעבודה עם קבוצות לימוד והן במסגרת פרטנית, ומלמדת נושאים כגון כתיבת דוא"ל ותכתובת עסקית, מיומנויות של העברת מצגות, דקדוק יישומי, שיחות חולין בהקשר העסקי ואנגלית מדוברת.

בנוסף, ניקול משלבת ידע חיוני הקשור לכללי התנהגות עסקיים ותקשורת בין-תרבותית, וזאת מתוך ניסיונה מהתקופה שחיה בנמיביה וניהלה קשר עסקי עם נציגים מתרבויות שונות. כך היא מייצרת סביבת למידה אינפורמטיבית ומעניינת, שזורה במקצועיות ובסבלנות רבה וכן באישיותה הנעימה והידידותית.

לייעוץ מקצועי מלאו פרטים