הצוות הצפוני

אילנה

מאמנת אנגלית עסקית בכירה

אילנה היא מאמנת אנגלית עסקית דו-לשונית, שנולדה בארה"ב וחיה בישראל מילדות.

לאחר סיום לימודי תואר ראשון בפסיכולוגיה באוניברסיטת תל אביב, המשיכה את לימודיה במכללת סמינר הקיבוצים, שם קיבלה תעודת הוראה באנגלית כשפה שנייה.

האתגרים הבין-תרבותיים שלה וחוויות שהיו לה מעבר לים הובילו אותה להתמחות בתחום המרתק של תקשורת בין-תרבותית, תוך קבלת תואר שני באנתרופולוגיה. היא מאמנת אנגלית עסקית מזה חמש עשרה שנים, במגוון מסגרות, כולל המגזר האקדמי והעסקי (היי-טק ותעשייה) ומלמדת בזום בשנה וחצי האחרונות. לפני שהתמחתה באנגלית עסקית, היא הובילה את מחקר איכותני בחברת ייעוץ עסקי בתל אביב.

אילנה היא גם מנחת קבוצות מוסמכת, ועבדה עם קבוצות מעורבות של ערבים ויהודים. המאמץ שלה ללמוד ערבית תרם להזדהות שלה עם הקשיים של לומדי אנגלית; היא מקבלת סיפוק רב מכך שהיא עוזרת ללקוחות איתם היא עובדת להתגבר על "חסימות השפה" שלהם, באווירה תומכת, תוך שימוש בהומור בהתאם לרגישות תרבותית.

זואי

מאמנת אנגלית עסקית בכירה באזור חיפה והסביבה

זואי, מורה לאנגלית עסקית ילידת ארה"ב, בעלת תואר B.Sc. באנתרופולוגיה מאוניברסיטת טוליין. מאז עלייתה ארצה, היא ממשיכה בקריירה שלה כמורה בכירה לשיטת פלדנקרייז ועוזרת לרפא מגוון רחב של בעיות רפואיות עבור הלקוחות שלה, בניהם ספורטאים, רקדנים, מוסיקאים, סטודנטים וקשישים.

הניסיון של זואי ללמד מודעות דרך תנועה מחזק אצלה כישורי הוראה חשובים כגון סבלנות, הבנה והובלת הלקוח להצלחה בדרך ובאופן המותאמים במיוחד לו.

בנוסף לעבודתה כמטפלת בתנועה, הרקע שלה דינאמי ומעניין, וכולל, בין היתר, התנדבות בקרן למען קופי האורנגאוטן בבורנאו שבאינדונזיה. חוויה זו חיזקה והעצימה את הרגישות וכישורי התקשורת שלה עם ממשקים מתרבויות שונות ומגוונות.

האישיות האנרגטית שלה, בשילוב פתיחות, מוטיבציה גבוהה וכשרון להוראת אנגלית עסקית, הם ערך מוסף עצום ללקוחותיה.

רובין

מאמנת שפה ואנגלית עסקית באזור כרמיאל

רובין, ילידת ארצות הברית, סיימה לימודי תואר הראשון בחינוך ואנגלית באוניברסיטת צפון קרוליינה. בישראל היא עוסקת בהוראת אנגלית כשפה שנייה במשך למעלה מעשרים שנה ומלמדת קבוצות מגוונות, כולל עובדים במפעלים, אנשי היי-טק וצעירים במערכת החינוך הציבורית.

בנוסף, רובין עובדת כעורכת טכנית בכתבי עת רפואיים בתחום רפואת ילדים. היא משתמשת בניסיון ההוראה הרב שלה, כמו גם בטכניקות הוראה מהנות וחדשניות, על מנת לחזק את הדקדוק ולהרחיב את אוצר המילים המקצועי של תלמידיה ולשפר את הביטחון העצמי שלהם תוך כדי דיבור. חלק גדול מההוראה שלה נעשית באמצעות הדמיה של שיחות עסקיות משחקי תפקידים השאובים מתוך העולם המקצועי הרלוונטי של כל לומד.

הסבלנות של רובין והאמונה החזקה ביכולותיהם של עובדים, מנהלים ואנשי עסקים איתם היא עובדת יוצרות חווית למידה מוצלחת ומקדמת.

שרה

מאמנת שפה ואנגלית עסקית מאזור טבריה

שרה, ילידת ארה"ב, עלתה לישראל בשנת 1977. היא בעלת תואר ראשון כפול בחינוך ובפילוסופיה מאוניברסיטת South Carolina שבארצות הברית, וכן בעלת תעודת הוראה ללימוד אנגלית מטעם משרד החינוך הישראלי.

בנוסף, שרה בוגרת קורס הכשרת מנחים במכון ברונקו וייס העוסק בפיתוח החשיבה. ניסיונה המקצועי עשיר מאוד וכולל בין היתר עבודה בענקית התקשורת Viacom במנהטן, הדרכה בחוגי אנגלית שונים, הוראת אנגלית בבתי ספר לכל הגילאים והוראת תקשורת באנגלית למבוגרים בכל הרמות.

שרה הינה מורה לאנגלית עסקית המאמינה ביעילותה של למידה חווייתית ומשלבת בהוראתה הומור ויצירתיות.

לייעוץ מקצועי מלאו פרטים