הצוות הירושלמי

שרה

מאמנת אנגלית עסקית בכירה באזור מודיעין, לוד ורמלה

שרה, ילידת מנצ'סטר אנגליה, עלתה לארץ לפני שנים רבות והקימה את משפחתה בישראל. ברשותה תואר ראשון בעבודה סוציאלית מאוניברסיטת בר-אילן, תעודת הוראה מטעם משרד החינוך וכן תואר שני בחינוך מאוניברסיטת דרבי. בנוסף, היא עברה השתלמויות מקצועיות רבות בנושאים מגוונים כגון: דרכי הוראה, אינטליגנציה רגשית, יישומי מחשב ותקשורת באנגלית.

כמורה לאנגלית עסקית עם ותק של יותר משלושים שנה במקצוע, יש לה ניסיון עשיר ומגוון בהוראת מבוגרים בכל הרמות. שרה מלמדת אנגלית לעסקים ולקוחותיה מונים חברי כנסת, פורשי צה"ל, מנהלים בכירים באל-על, עובדים ומנהלים בחברות היי-טק, בנקים ועוד.

ניסיונה העשיר והידע הרב אותו צברה בתחום הוראת אנגלית לעסקים מאפשרים לה לזהות את הצרכים הייחודיים של כל לקוח ולהתאים את התוכנית וסגנון ההוראה האפקטיביים ביותר עבורו.

שרה פתוחה, רגישה וידידותית – מה שמעודד ומאפשר חווית למידה יעילה, שוטפת ומהנה.

יונתן

מאמן אנגלית עסקית בכיר מאזור מודיעין, לוד ורמלה

יונתן נולד בלונדון, אנגליה וסיים תואר ראשון במדעי המדינה מאוניברסיטת נוטינגהאם. לאחר שעלה לארץ, עבד שנים רבות בתחום הבֻּסְתְּנָאוּת בגנים הבוטנים בירושלים.

כמורה לאנגלית עסקית, הוא מלמד לקוחות בכל הרמות ומקשת רחבה של תחומים, כולל פורשי צהל שנמצאים בתהליך מעבר לשוק האזרחי, עובדי היי-טק ומנהלים בתחום הכספים.

הידע והניסיון העסקי של יונתן, בשילוב עם מחויבותו המתמדת להתקדמות של תלמידיו, הם השילוב המושלם להצלחה. המוטו האישי שלו, אותו הוא משדר ללקוחותיו המגוונים הוא "אתם יכולים לעשות את זה!"

שרון

מאמנת אנגלית עסקית בכירה באזור ירושלים

שרון ,ילידת ארה"ב מתגוררת בארץ מזה כ-30 שנה. שרון סיימה תואר ראשון בעבודה סוציאלית בתל-אביב, עבדה בתחום שנים מספר ובנוסף מילאה תפקידים אדמיניסטרטיביים רבים במסגרות שונות, הן בתחום העסקי והפרטי, והן בתחום האקדמי ואזרחי.

שרון החלה לעסוק בהוראת אנגלית באופן מלא בשנת 2012, אז סיימה את תוכנית ה-CELTA של אוניברסיטת קיימברידג" כאשר שהתה בניו-יורק, ארה"ב. כמו כן, היא סיימה תוכנית לתעודת הוראה באוניברסיטה העברית בירושלים כדי להשתלב במערכת החינוך הישראלית, ולאחרונה סיימה קורס מקצועי ב-Neurolanguage Coaching.

היא התנסתה במסגרות פורמאליות ולא-פורמליות כאחד, ואוכלוסיות יעד שונות ומגוונות, בין השאר שוטרים באקדמיה לשוטרים שבבית-שמש וכן משפחות היוצאות לשליחות בחו"ל.

בתור שכזו שרון היתה חשופה לעולמות עבודה שונים ומגוונים ומביאה להוראה ניסיון עשיר המשלב יידע בתהליכי חברה עסקית וכן יידע תרבותי מתוך הכרותה עם אוכלוסיות יעד שונות. היא תוכל לאמן אתכם בקשת מיומנויות תקשורת עסקיות, החל מכתיבת מיילים ושיחות חולין, ועד להצגת פרזנטציות וניהול ישיבות.

עקרון מוביל של שרון בהוראתה הינו הצורך ויכולת שלנו לנוע קדימה כל העת, ולהשיג בהצלחה מטרות שאנו שמים לעצמנו.

תמי

מאמנת אנגלית עסקית בכירה בירושלים

תמי, ילידת ארה"ב, בעלת תואר שני במדעים מאוניברסיטת אילינוי. יש לה יותר מ -15 שנות ניסיון בעבודה כיועצת חינוכית וטכנולוגית הן במגזר הציבורי והן במגזר הפרטי.

כמנהלת התפעול של "המרכז ללמידה מאוחדת", היא פיקחה על יישום תכנית הכשרה רב שנתית, בהיקף של מיליוני דולרים, עבור העיר שיקגו. כמפיקת מולטימדיה וטלוויזיה ציבורית, היא גם פיתחה תוכניות חינוכיות הן ללומדים מבוגרים והן לילדים צעירים, וכן פעלה כמנתחת המובילה בהערכת ופיתוח תכנים חינוכיים למוצר וירטואלי לילדים המשווק ברחבי העולם. כצלמת מוערכת, עבודותיה של תמי הוצגו בתערוכות וספריות בארה"ב ובישראל, ובהן תערוכה דינאמית שעוסקת באשליה חזותית שהוצגה במוזיאון המדע ע"ש בלומפילד בירושלים.

תמי משלבת את הידע הנרחב והיצירתיות שלה בקורסי תקשורת ואנגלית עסקית אותם היא מעבירה באמצעות גישות הוראה פרקטיות, המיישמות חשיבה ביקורתית, יצירתית וחדשנית.

שיינה

מאמנת אנגלית עסקית בכירה בירושלים

שיינה עלתה לארץ מדרום אפריקה וכיום מלמדת בבית ספר בינלאומי יוקרתי בירושלים. את תעודת ההוראה שלה היא השלימה בסמינר למורים בטורונטו, קנדה. מאוחר יותר השלימה תואר ראשון בעסקים באוניברסיטת דרום אפריקה בפרטוריה ובהמשך השלימה גם תעודת הוראה של משרד החינוך במכללת בית וגן בירושלים.

מאז החלה בקריירת ההוראה של אנגלית לעסקים בישראל, שיינה צברה ניסיון ענף בעבודה עם לקוחות דו-לשוניים ממדינות ורקעים מגוונים, כולל משפחות של עיתונאים זרים, חברי קונסוליה, נציגים בינלאומיים ממשרד החוץ ושליחים מהאו"ם. היא עושה שימוש בניסיונה הרב כדי לחזק את כישורי השפה של הלומדים, תוך העלאת המודעות והרגישות לתקשורת בין-תרבותיות מקדמת ויעילה.

המסירות של שיינה לבנות ולטפח את בסיס השפה של לומדיה, בשילוב אישיותה הנלהבת, יוצרים סביבת למידה שמעניקה השראה ללקוחותיה להתקדם ולהצטיין.

לייעוץ מקצועי מלאו פרטים